מדרוג מאשררת דירוג ומעלה תחזית לקראת אפשרות הנפקה

"מגוון המקורות לשירות החוב, יחסי איתנות סבירים" וגורמים אחרים עמדו לטובת אפריקה נכסים. החברה המדרגת מצפה לשיפור בבשיעורי הרווחיות
 | 
אפריקה נכסים זוכה לאמון
אגרות החוב של אפי נכסים +0.52% אפי נכסים 11,570 +0.52% אפי נכסים בסיס:11,510 פתיחה:11,500 גבוה:11,580 נמוך:11,400 תמורה:3,065,345 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: זוכות היום לאמון עם אשרור מחדש של רמתה דירוג על ידי חברת מידרוג והעלאת תחזית הדירוג לחיובית.יחסי הון סבירים וגורם הנזילות היו בין הקריטריונים שתומכים בדירוג.

סדרות האג"ח א',ג',ד' ו-ה' של חברת הבת של אפריקה כלולות באשרור זה. במדרוג מדגישים כי החברה תפעל להנפקת עוד 270 מיליון שקל בסדרה ה' בנגד החלפת סדרות א', ג' וד' והרחבה נוספת של ה' ב-150 מיליון שקל שתקבל דירוג זהה.

מנימוקי החברה המדרגת עולה כי "היקף הפעילות, מגוון המקורות לשירות החוב, יחסי איתנות סבירים ביחס לרמת הדירוג, נזילות טובה", סייעו לאישרור והעלאת התחזית. מנגד, המודל העסקי הייזמי נתן את משקלו לשלילה.

את שינוי האופק מיציב לחיובי מסבירים במידרוג על ידי "השיפור הצפוי בפעילות החברה הכולל גידול בהכנסות הצפויות משכר הדירה". כמו כן הקיטון בהיקף מלאי הדירות שבנייתם הסתיימה מסייע לתחזית בנוסף לשיפור בשיעורי הרווחיות וצפי להמשך שיפור ביחסי הכיסוי.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות