אקסלנס: "אין איום קרוב ויש פתרונות למכביר; מזרחי טפחות עדיין קנייה"

מיכה גולדברג סבור כי רוב הסיכויים משפחת עופר תחלק את אחזקותיה בין בני המשפחה השונים בפעם השנייה בכדי למנוע החזקה צולבת גם על נכס ריאלי (מליסרון). מחיר היעד למניה הוא 45.8 שקלים
|
(1)
אלי יונס (צילום: BizTV)

המלצות ועדת הריכוזיות שפורסמו בשבוע שעבר קוראות להפרדת הבעלות בחברות ריאליות ופיננסיות ועתידות להשפיע על הבעלות במזרחי טפחות והבינלאומי. בית ההשקעות אקסלנס מתייחס היום להשפעות הקשורות למזרחי טפחות ובתוך כך לא משנה את המלצתו האוהדת למניה.

מיכה גולדברג, ראש מחלקת המחקר באקסלנס נשואה ברוקראז', ממשיך להמליץ על בנק מזרחי טפחות -2.34% מזרחי טפחות 8,889 -2.34% מזרחי טפחות בסיס:9,102 פתיחה:9,015 גבוה:9,016 נמוך:8,851 תמורה:27,215,855 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: בהמלצת 'קנייה' ומחיר יעד של 45.8 שקלים בזכות "התשואה להון הגבוהה (13%) המצדיקה ממשית על ההון העצמי" וסבור כי המלצות הרפורמה "מעניקות למשפחת עופר די זמן לערוך שינוי מבני ו/או לפתור את בעיות הבעלות הצולבת בין נתח המשפחה במזרחי ובמליסרון".

"האופציה הסבירה יותר, לדעתנו, לפתרון ההגבלה הינה שהמשפחה תחלק את אחזקותיה בין בני המשפחה השונים עם זאת, ישנן חלופות אחרות: הקטנת מינוף ו/או העברת אשראי מליסרון לחו"ל – אפשרי אך פחות סביר", כותב גולדנברג.

"אנו מעריכים כי ההגבלות החדשות לא ישפיעו על פועלים כאשר האחזקות הריאליות של אריסון הינן כנראה מתחת המגבלה או שניתן לבצע שינויים 'קוסמטיים' באחזוקותיה שיפטרו אותה מן המגבלה", כותבים עוד באקסלנס.

תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  את הפקידות שיושבות כבר שנים
  מתי היא מפטרת 28/02/2012 14:30
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בוגרות סמינר שלא מבינות כלום. בקושי הצליחו בסמינר אבל בבנק נהיו מנהלות או סגני מנהלים עם משכרת עתק כאשר אנשים עם השכלה כלכלית לא מתקבלים לבנק
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות