: קיבלה התחייבות לרכישת אג"ח בהיקף של 54.5 מיליון שקל

הקבוצה מפרסמת היום גם את תוצאותיה של חברת NSI אשר רשמה גידול של 14.4% ברווח הנקי ב-2011
 | 
הרצל חבס
קבוצת {חבס} הודיעה היום (ד') על תוצאות המכרז המוסדי במסגרת הרחבת (סדרה 4) באמצעות דו"ח הצעת מדף. במסגרת המכרז למשקיעים מסווגים, הוגשו התחייבויות מוקדמות לרכישת 55,605 יחידות, מתוכן החברה קיבלה התחייבויות מוקדמות לרכישת 55,605,000 שקל ע.נ. אגרות חוב (סדרה 4), בהיקף כספי של כ- 54.5 מיליון שקל במחיר של 979.5 שקל, אשר יהווה את המחיר המזערי ליחידה בהצעה לציבור.

מחיר היחידה הסופי והיקף הגיוס הסופיים ייקבעו במכרז הציבורי אשר מתוכנן להתקיים בימים הקרובים (עדכון על מועדו של מכרז זה ייעשה מייד לכשיקבע מועד המכרז).

רונן עקביה, מנכ"ל קבוצת חבס: "אנו שמחים על תוצאות המכרז המוסדי אשר משקף את אמונם של המשקיעים ביכולות החברה. מהלך זה יסייע לחיזוק וגיוון מקורות המימון של החברה ואיתנותה הפיננסית על מנת שנוכל לממש את תוכניותינו להרחבת פעילויותינו בכל מגזרי פעילות הקבוצה."

עוד מדווחת הקבוצה כי חברת NSI, המוחזקת בשיעור של כ- 20% על ידה, פרסמה את תוצאות הרבעון הרביעי ושנת 2011 כולה. בעקבות השלמת המיזוג בין NSI ו VastNed O/I - הפכה NSI לחברת הנדל"ן המניב הציבורית השלישית בגודלה בהולנד עם פורטפוליו נכסים של כ- 2.3 מיליארד אירו ונגישות גבוהה יותר לשוקי ההון.

NSI רשמה גידול בהכנסות משכר דירה בשנת 2011 בשיעור של כ- 16.3% בהשוואה לאשתקד, וגידול של כ- 14.4% ברווח הנקי בהשוואה לאשתקד. הרווח לאחר מס בשנת 2011 הסתכם בכ- 62.7 מיליון אירו. לרווח שנרשם בגין עסקת המיזוג תרומה משמעותית לרווח השנתי. הדיבידנד שיחולק בגין הרבעון הרביעי של שנת 2011 הינו בסך של 0.29 אירו למניה. לבעלי המניות תינתן אפשרות הבחירה לקבלת חלק או כל הדיבידנד במזומן, במניות NSI או שילוב של מניות ומזומן.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות