תוצאות חזקות לסינרון: מכירות שיא של 74 מיליון דולר ברבעון הרביעי

חברת מדעי החיים הרוויחה 3.2 מיליון דולר ברבעון הרביעי. סינרון רשמה זינוק של 50% במכירות בצפון אמריקה
 | 
ביומד, צילום: getty images israel
חברת האסתטיקה הרפואית {סינרון}(סימול: ELOS) פרסמה היום את תוצאותיה הכספיות המסכמות את שנת 2014. ברבעון שחלף רשמה החברה מכירות שיא של 74.1 מיליון דולר - גידול של 24%. הרווח הנקי המתואם של החברה הסתכם ב-3.2 מיליון דולר - ירידה לעומת הרבעון המקביל שבו רשמה החברה רווח של 4 מיליון דולר.
סינרון עוסקת בתחום הייצור והשיווק של מכשור רפואי לתעשיית האסתטיקה. החברה שנוסדה בשנת 2000 פועלת בלמעלה מ-90 מדינות ברחבי העולם ויש לה מערך הפצה שמאפשר לה להגיע לשווקים רבים.
הרבעון הרביעי התאפיין במכירות מוגברות בצפון אמריקה - זינוק של 50% במכירות. עלייה נרשמה גם במכירות הבינלאומיות של החברה (15.4%), אירופה (17.5%) ואזור אסיה פאסיפיק (31%). במהלך הרבעון הרביעי ייצרה החברה 13.3 מיליון דולר - כך שבקופת המזומנים של החברה היו נכון לסוף השנה 110.4 מיליון דולר וללא חוב. 
ברבעון הרביעי המשיכה החברה להחדיר את הטכנולוגיה של חברת אולטרה שייפ שנרכשה לפני מספר שנים תמורת 12 מיליון דולר. ברבעון הרביעי מכרה סינרון 53 מערכות - כך שנכון לסוף שנת 2014 מותקנות 95 מערכות. מוצר נוסף של החברה שנקרא PicoWay והושק באמצע נובמבר 2014 רשם מכירות של 2.6 מיליון דולר. 
עמית מרידור מנכ"ל החברה מסר: "אנו מסכמים את הרבעון הרביעי החזק ביותר אי פעם בחברה, עם צמיחה חזקה בהכנסות ממכירת מוצרים בצפון אמריקה, בהובלת ההשקה  המסחרית של אולטרהשייפ בארה"ב, השקת בינלאומית של PicoWay, ותוצאות איתנות בשאר המוצרים שלנו בגיאוגרפיות השונות".
אנו מרוצים מאוד מכך שבמהלך הרבעון הרביעי פירות ההשקעה שביצענו במהלך השנה, במכירות ושיווק בצפון אמריקה התחילו לבוא לידי ביטוי. בשנת 2014, השגנו צמיחה דו-ספרתית בהכנסות וכ- 17 מיליון דולר בתזרים מזומנים מפעילות שוטפת. תוצאות אילו הושגו תוך המשך השקעה במנועי הצמיחה של החברה, דבר אשר ממקם אותנו בעמדה טובה להמשך שיפור בתוצאות הכספיות בשנת 2015 ומעבר לה".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות