: "מגמה חיובית בפוקס, צפויה שנה חזקה"; חוזרים על המלצת קנייה

האנליסט צחי אברהם מעניק למניה מחיר יעד של 54 שקלים. "תמחור זול והשקה מוצלחת של אמריקן איגל מותירים אותנו בקלות בצד החיובי"
|
כלל פיננסים מתרשמים
בית ההשקעות כלל פיננסים מגיב היום לתוצאות הטובות של חברת ההלבשה פוקס לרבעון הרביעי. "השילוב של מגמה חיובית, תמחור זול והשקה מוצלחת של אמריקן איגל מותירים אותנו בקלות בצד החיובי ואנחנו חוזרים על ההמלצה עם קניה במחיר 54 שקלים", כותבים.

האנליסט צחי אברהם סבור כי "נתון אחד חשוב שם את כל שאר הסעיפים האחרים בדוח (ויש הרבה) בצל: הרווח התפעולי של פוקס ישראל גדל ב- 56% מול הרבעון המקביל ורשם מרווח תפעולי של 18.4%". במבט שנתי, פוקס ישראל רשמה מרווח תפעולי 13.6% "אנחנו מעריכים שפוקס תוכל לשמור על מרווח תפעולי מעט נמוך יותר, גם ב- 2012, שצפויה להיות שנה מוצלחת נוספת". בכלל פיננסים מציינים כי פעילות חו"ל מהווה את נקודת התורפה ברבעון.

אברהם צופה כי הרבעון הראשון 2012 צפוי להיות חזק. "השנה הבאה היא שנת בנייה של אמריקן איגל והתרחבות של פוקס הום ולכן אנחנו מניחים מרווחי הרצה נמוכים יותר ובסך הכול תוצאות דומות ברווח התפעולי והנקי לאילו של השנה החולפת ומותירה לחברה מרווח רב להפתיע לטובה".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות