ריט1 רוכשת 50% ממתחם הוליס באלון תבור ב-45 מיליון שקל

 | 
שוק התעשייה
ריט 1 מתרחבת בתחום התעשייה והלוגיסטיקה: רוכשת 50% ממתחם "הוליס" באלון תבור בכ-45 מיליון שקל. זוהי העסקה השנייה של ריט 1 באלון תבור, לאחר שרכשה בעבר 25% ממתחם סטארפלסט הסמוך. שני הנכסים מוחזקים בשותפות עם חברת אקרילית של גדי עשת. שמואל סייד, מנכ"ל ריט 1: "אנו רואים פוטנציאל רב בתחום התעשייה והלוגיסטיקה והוא מהווה כבר כ-8% מתיק הנכסים שלנו".
ריט 1 +1.74% ריט 1 1,871 +1.74% ריט 1 בסיס:1,839 פתיחה:1,837 גבוה:1,871 נמוך:1,810 תמורה:7,048,581 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: רכשה את האחזקות מאקרילית שבבעלות גדי עשת, אשר החזיקה עד כה בבעלות מלאה על המתחם. המתחם מאוכלס כמעט במלואו  אולם חלק מהשוכרים נהנים מתקופות דחייה מסוימת בתשלום  דמי השכירות. לכן,  עד תום שנת 2017 המתחם יניב NOI המשקף תשואה שנתית של כ-7% ולאחר מכן יגדל ה-NOI כך שישקף תשואה שנתית של כ-9%.
ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון
המתחם 'הוליס' באלון תבור, שוכן בעמק יזרעאל בין עפולה ליישוב כפר תבור, בשטח של כ-70 אלף מ"ר, כולל 5 מבנים בשטח בנוי של כ-42 אלף מ"ר, המשמשים לצורכי תעשייה ולוגיסטיקה ומושכרים ל-5 שוכרים לתקופות שכירות משתנות.
עסקה זו מרחיבה את פעילותה של ריט 1 בנכסים בתחום התעשייה והלוגיסטיקה. בין היתר, בבעלותה כ-25% ממתחם סטארפלסט, גם הוא באלון תבור ובשותפות עם גדי עשת, מרכז לוגיסטי בראשל"צ , מבנה ביבנה המושכר לחברת פלקסטרוניקס ופארק תעשייה בגוש שגב המושכר לפלרם ולתפרון.
העסקה לוותה על ידי עורכי הדין מיכל פקטור ומשה מויאל ממשרד פישר בכר חן וול אוריון ושות' מטעם ריט 1.  אקרילית יוצגה על ידי עורכי הדין שלמה כרוב ואסתר בוקסבוים ממשרד שלמה כרוב. 
 
שמואל סייד, מנכ"ל ריט 1, אמר: "הרכישה תואמת את המדיניות של ריט 1 להשקיע בנכסים אטרקטיביים תוך פיזור רחב, הן מבחינה גיאוגרפית והן מבחינת סוגי הנכסים. אנו רואים פוטנציאל רב בתחום התעשייה והלוגיסטיקה ובשנים האחרונות הגדלנו בהדרגה את חלקו של מגזר זה בפורטפוליו שלנו, עד לכ-8% מתיק הנכסים שלנו כיום. גדי עשת הוא מהיזמים המובילים בתחום זה בצפון הארץ ואנו שמחים על ההזדמנות להרחיב את שיתוף הפעולה איתו".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה