מגדל רוכשת שלושה נכסים בארה"ב: "נמשיך לחפש ולאתר נכסי נדל"ן בארץ ובעולם"

מגדל ביטוח רכשה שלושה נכסי מולטיפמילי בארה"ב בעלות של 167 מיליון דולר 

|
מולטיפמילי, צילום: יח"צ
מגדל ביטוח רכשה (49%), יחד עם White Oak Partners (השותף המנהל האמריקאי) ומשקיעים נוספים, פורטפוליו של שלושה נכסי מולטיפמילי בארה"ב. עלות הרכישה הכוללת הסתכמה בכ-167 מיליון דולר (כולל הוצאות עסקה ורזרבות להשקעות נוספות), מתוכם כ-59 מיליון דולר מומנו בהון עצמי של המשקיעים. שווי תיק נדל"ן חו"ל שמוחזק כיום ע"י מגדל ביטוח עומד על  כ-1.67 מיליארד שקל, לא כולל השקעות בקרנות.
הפורטפוליו כולל 1,056 יח"ד להשכרה בשטח כולל של כ-100 אלף מ"ר. שלושת המתחמים כוללים בנייני בני 2-3 קומות של Garden style apartments, אשר הוקמו בין השנים 1992 ל- 2000. שיעור התפוסה של הפורטפוליו הינו כ- 96%.
 
שניים מהנכסים ממוקמים בפרברי העיר אטלנטה והנכס השלישי ממוקם בסמוך לעיר ראלי בצפון קרוליינה. הנכסים מתאפיינים בנתונים דמוגרפיים חזקים, המתבטאים באוכלוסייה בעלת הכנסה למשק בית הגבוהה משמעותית מהממוצע בארה"ב ושיעור גבוה של דיירים המועסקים בענף הטכנולוגיה.
 
על פי מגדל, התוכנית העסקית כוללת ביצוע השקעות ושיפוצים בדירות הקיימות ובשטחים הציבוריים במטרה להעלות משמעותית את שכר הדירה ביחס למחירים הנוכחיים בנכסים.
 
אסף שהם, מנהל חטיבת ההשקעות במגדל: "בעידן הריביות הנמוכות, יצירת תשואות אלטרנטיביות לעמיתים, הינה חלק בלתי נפרד מהתיק.  אחת מהן היא נדל"ן.. אנחנו נמשיך לחפש ולאתר נכסי נדל"ן בארץ ובעולם בכדי לייצר אלטרנטיבות תשואה לעמיתים שלנו."
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות