מממשת בהודו: לוינשטיין מוכרת קרקע ל-1000 בתים ב-50 מיליון שקל

חברת הנדל"ן מוכרת קרקע בעיר ההייטק מייסור המאפשרת בניית וילות בשטח כולל של 120 אלף מ"ר
|
מנסור הודו מדולם לוינשטין, צילום: יח"צ
מממשת ברווח בהודו - חברת משולם לוינשטין דיווחה היום (ג') על כך שחברה נכדה, המוחזקת על ידה בשיעור של 54%, מכרה את מרבית המגרשים בפרוייקט ״בנה ביתך״ שבעיר מייסור בהודו לקבוצת רכישה, המיוצגת על ידי אגודה שיתופית הודית. המגרשים נמכרו תמורת כ-50 מיליון שקל כאשר תשלום התמורה יתפרס על פני 12 חודשים.

במסגרת העסקה ימכרו כ- 1,000 מגרשים לבניית וילות קטנות בשטח כולל של 120,000 מ״ר. במקביל תמשיך החברה בפיתוח הפרוייקט ושיווק מגרשים נוספים בהיקף של כ- 60,000 מ״ר.

שאול לוטן מנכ"ל ומבעלי קבוצת משולם לוינשטין ציין כי, "הפרוייקט נמצא במיקום אסטרטגי על כביש הטבעת של מייסור ובקרבה לכביש המהיר המצוי בתהליכי הקמה ובסמוך לשדה תעופה. מדובר בעסקה רווחית שכן, סך הכל השקיעה החברה בפרויקט כ- 16 מיליון שקל, ויחד עם מכירת החלק שנותר (עוד 60 אלף מ"ר) צופה החברה לפדות, לאחר הוצאות, בגין חלקה, כ- 32 מיליון שקל ולהיוותר עם רווח ברוטו צפוי של כ- 16 מיליון שקל."

את הקרקעות לוינשטין רכשה לפני למעלה מארבע שנים במסגרת הסכם שיתוף פעולה עם ממשלת הודו. במהלך ארבע השנים שחלפו הושלמו רוב הליכי הפשרת הקרקע והתכנון, ואף החלו עבודות להקמת התשתיות לשכונה. ההסכם מותנה בקבלת אישורים אשר החברה צופה כי יתקבלו במהלך חודשים ספורים ובהשלמת עבודות פיתוח אשר ימשכו כחצי שנה נוספת.תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות