פרשת בזק - הגיעה שעת הכושר להחליף את ההנהלה

בעוד פרשת בזק מסתעפת המנכ"לית במעצר והיו"ר בחופשה - המשקיעים לוחצים לפעולה
|
בזק, צילום: לילך צור
הסתעפות פרשת בזק הביאה למעצר ההנהלה הבכירה ובעל השליטה, ובזמן שאלו יושבים מאחורי סוגר ובריח נותר לשאול מי מנהל את הקבוצה.
יו"ר בזק -1% בזק 227.9 -1% בזק בסיס:230.2 פתיחה:230.2 גבוה:230.6 נמוך:227 תמורה:2,401,433 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: , דוד גרנות, שנמצא כעת בחופשה, יכול לעשות סדר אך משיחות בין המשקיעים המוסדיים שהגיעו ל-Bizportal עולה הדרישה לנצל את שעת הכושר ולהחליף את הדירקטוריון. 
קרן אליוט האקטיביסטית לא יכולה לכנס אספת בעלי עניין שכן החזקותיה בבזק יורדים מ-5%. עם זאת, החבירה של הקרן לגופים המוסדיים עשויה להביא לכינוס אסיפה שכזו בקרוב. 
לרשות לניירות ערך אין סמכות לדרוש את פיטורי הבכירים בבזק בצל הפרשה אלא אחרי הליך אכיפה ככל שמבקשים מניעת כהונה. ובאנטרופי, חברת הייעוץ למוסדיים, לוחצים על בזק להחליף את הדירקטוריון. עם זאת, גורמים בשוק מעריכים כי דוד גרנות לא צפוי לעשות מהלכים אמיצים.
קשה שלא לשאול איך הקבוצה מתנהלת ללא מנכ"לית, כאשר בעל השליטה במעצר והמזכירה הראשית חשודה בהאזנות לדירקטוריון. זו שעת הכושר של המשקיעים לפעול להדחת חברי ההנהלה שסרחו, וזאת לאחר נפילות של יותר מ-15% בערך המניה מאז הפיכת הפרשה לגלויה ביוני האחרון. החלפת הדירקטוריון תביא לחיזוק המנהל התאגידי ומה שעשוי להביא לשיפור הסנטימנט במניה.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות