מנרב רוכשת פרויקט מגורים במנהטן תמורת 11 מיליון דולר

הפרויקט, אשר צפוי להארך כ-30 חודשים צפוי להניב הכנסות בהיקף של כ-35 מיליון דולר
|
אברהם קוזניצקי, צילום: יח"צ
מנרב הודיעה כי חתמה על הסכם רכישה של זכויות בעלות במקרקעין באיזור מידטאון מנהטן בניו יורק בתמורה לכ-11 מיליון דולר. החברה תקים על השטח פרויקט מגורים בן 7 קומות, אשר יכלול כ-15 יחידות דיור, בשטח בנוי של כ-25 אלף רגל רבוע.
להערכת החברה, משך הקמת הפרויקט יארך כ-30 חודשים ממועד השלמת הרכישה, כאשר עלות ההשקעה הצפויה בפרויקט, כולל עלות רכישת המקרקעין, תהיה כ-28 מיליון דולר והיקף ההכנסות הצפוי מהפרויקט נאמד ב כ-35 מיליון דולר.
העסקה תתבצע ע"י חברה אמריקאית שתוקם ע"י מנרב, בה היא תתפקד כשותף המנהל, ותחזיק בכ-30%. בכוונת החברה להתקשר עם גורמים מממנים לקבלת מימון בשיעור של כ- 70% לצורך רכישת המקרקעין והקמת הפרויקט, תוך שהצדדים יזרימו הון עצמי בגובה כולל של כ- 8 מיליון דולר, מתוכו צפויה החברה להעמיד את חלקה בגובה של כ-5.2 מיליון דולר.
על פי הבנות עקרוניות בין הצדדים, יחס השקעת ההון העצמי בפרויקט יהיה בהתאם ליחס ההחזקות בחברת הנכס, כאשר, עד להשגת שיעור רווחיות מוגדר, תהיה חלוקת הרווחים בצורה שווה.
מנרב אחזקות עוסקת במישרין ובאמצעות חברות הבת, בייזום ובניית פרויקטים למגורים בארץ ובחו"ל, וביצוע עבודות קבלניות לבנייה במגזר הציבורי, העיסקי והפרטי. עוד עוסקת החברה בתחום איכות הסביבה, ובין היתר הקמה והפעלה של מכונים לטיהור מי שפכים, השכרה וניהול נכסים מניבים אשר בבעלותה או שנבנו על ידה ויצור, יבוא ושיווק של ארונות, אביזרים נלווים לאמבט, לוקרים ופרופילים מ-PVC.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות