מניית סביינט רושמת זינוק של 13%: סיטי החלו לסקר את החברה

אנדרו סוונסון, האנליסט של ענקית הפיננסים, מתחיל לסקר את המניה בהמלצת "קניה ספקולטיבית". מחיר היעד - 21 ד' בעוד מחיר הפתיחה היום - 12.65 ד'. "יש סיכוי של 80% לתוצאות טובות לתרופת ה-Puricase אבל במידה ולא כך יהיה, המניה עשויה להגיע למחיר של 3 ד'
|
מניית סביינט רושמת זינוק של 13%: סיטי החלו לסקר את החברה

מניית חברת הפארמה סביינט רושמת כעת עליות שערים חדות ומרכזת מחזור מסחר ער במיוחד, לאחר שאנדרו סוונסון מסיטי גרופ החל לסקר את המניה בהמלצת "קניה ספקולטיבית". סוונסון העניק למניה של 21 דולר, בעוד מחיר הפתיחה של המניה עמד היום על 12.65 דולר בלבד.

סוונסון כתב בהמלצה כי מוצר ה-Puricase, המיועד לחולים בדלקת פרקים מסוג Gout שאינם יכולים להיות מטופלים בתרופה הקונבנציונליות אשר הינו התקווה הגדולה של החברה לצמיחה בעתיד, צפוי להציג שיפור משמעותי כאשר הנתונים יפורסמו בחודש דצמבר הקרוב. סוונסון מעריך ב-80% את הסיכוי לתוצאות טובות אבל גם מזהיר כי תוצאות גרועות עשויות לגרור את המניה עד למחיר של 3 דולר.

סוונסון ציין עוד, כי שוק השגדון (צינית) מוערך כיום בכ-3 מיליון לקוחות שעדיין לא קיבלו אפילו טיפול ראשוני בתרופה חדשה מזה 30 שנים. "אם נעריך, כי מדובר בטיפול בסך של 15 אלף דולר לאדם לשנה" אומר סוונסון, "נבין שגם נתח שוק קטן ביותר יספיק לסביינט להגיע לתחזית המכירות לתרופה - 600 מיליון דולר".

נזכיר, כי בסוף חודש אוקטובר דיווחה החברה על מעבר להפסד ברבעון השלישי של 2007, כאשר היא תולה את רוב האשמה על ירידה במכירות תרופת האוקסנדרין לטיפול במשקל, עקב תחרות גנרית חזקה. החברה הפסידה 14.6 מיליון דולר, או 0.28 דולר למניה, בהשוואה לרווח של 61.9 מיליון דולר, או 1.01 דולר למניה, ברבעון המקביל אשתקד. הכנסות החברה נפלו ל-2.6 מיליון דולר הרבעון לעומת 15.9 מיליון דולר בשנה שעברה. צפי האנליסטים לפי סקר של Thomson Financial היה להפסד של 27 סנט על הכנסות של 2.3 מיליון דולר.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות