יוון ונושיה ממשיכים לחפש פתרונות אחרי עוד יום של חוסר הבנות

שר האוצר היווני: "הפער בין הצלחה לכשלון, העלול לנבוע מחוסר הבנה או חוסר מזל, קטן מאוד"
 | 
לוקאס פאפדמוס (צילום: Getty images Israel)
חבילת החילוץ השנייה של יוון ממשיכה להתרחק לאחר שהמדינה עדיין לא מצליחה להגיע להבנות עם הנושים הפרטיים לגבי גובה התספורת, זאת לאחר שמגיעות ידיעות על כך שגם היום הצדדים לא הגיעו להבנות באתונה.

"הפער בין הצלחה לכשלון, העלול לנבוע מחוסר הבנה או חוסר מזל, קטן מאוד" כך אמר היום שר האוצר היווני, אוונגלוס וניזלוס במסיבת עיתונאים שהתקיימה באתונה לאחר הפגישה שלו עם ראש המממשלה היווני ושרי האוצר של מדינות אירופה, והוסיף "אנחנו נמצאים על קוצו של תער".

וניזלוס אמר כי בעוד שהצלחנו להגיע להמון הבנות בנושאים כגון גידול ההון העצמי של בנקים במדינה ומכירות של נכסים שונים, הממשלה והנציגים האירופיים עדיין מגבשים דעה לגבי הרפורמות בסקטור העבודה והידוקים הפיסקלים. השר הדגיש כי השיחה עם שרי האוצר האירופיים הייתה "מאוד קשה" לדבריו.

בעוד שהיציבות בסקטור הפיננסי במדינה אינו יציב, הממשלה מנסה לזרז את ההסכמים על תוכנית פעולה שנבנתה עוד בחודש יולי בינה לבין המשגיחים הבנלאומיים ועדיין לא יצאה לפועל. כשבמקביל ממשיכות השיחות בין ראש הממשלה לוקאס פפדמוס, הקואליציה שלו והנושים הפרטיים בניסיון לסגור על גובה התספורת של החוב.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה