ממשיכה להתרחב: סלע נדל"ן רוכשת מבנים בלוד תמורת 27.5 מיליון שקל

העסקה מצטרפת לרכישת שתי קומות במגדל משה אביב ברמת גן תמורת 36.8 מיליון שקל לפני מספר ימים. כעת - היקף הנדל"ן שבבעלות הקרן עומד על 1.5 מיליארד שקל
|
(1)
שמואל סלבין, צילום: יח"צ
קרן הריט {סלע נדלן} ממשיכה להרחיב את הפורטפוליו שלה - וכעת סך הנכסים שלה עומד כבר על 1.5 מיליארד שקל. החברה עדכנה היום על רכישת שני מבנים בלוד תמורת 27.55 מיליון שקל. ההכנסה השנתית המשוערת מהנכסים מסתכמת ב-2.3 מיליון שקל בשנה המשקפים תשואה שנתית של 8.4%.
הנכס בלוד כולל שני מבנים בשטח של 4,780 מ"ר וכן מתקנים סולריים על גגות המבנים. הנכס ממוקם ברחוב ישראל זמורה באזור התעשייה הצפוני בלוד. בתמורה לרכישת הנכס תשלם החברה סך של 27.55 מיליון שקלים. נכון למועד הדוח הנכס מושכר ל-6 שוכרים (בעיקר לקופת חולים כללית ולחברת החשמל לתקופות של 10-17 שנה)
רכישה זו מצטרפת לעסקה נוספת שדווחה לפני מספר ימים - רכישת שתי קומות במגדל משה אביב תמורת כ-37 מיליון שקל. הרווח התפעולי החזוי ביחס לשטח בהנחת תפוסה מלאה צפוי להסתכם על כ-2.75 מיליון שקל בשנה המשקף שיעור תשואה של 7.47%.
שמואל סלבין יו"ר סלע קפיטל: "סלע קפיטל ממשיכה במגמת רכישת נכסים שיתרמו להגדלת תשואת הדיבידנד. בשבוע האחרון רכשנו 2 נכסים, בזכותם שווי הנכסים של החברה חוצה לראשונה את רף מיליארד וחצי שקלים. הבניינים נהנים משוכרים טובים ואיתנים, כמו למשל, קופת החולים כללית וחברת החשמל. דמי השכירות ביחס למחיר הרכישה מבטיחים תשואה נאותה על שני הנכסים ומשקפים תשואה של 12%-13% על ההון".
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  מי שמכר נכס כזה הוא אידיוט או פושט רגל אין הסבר אחר..
  קליפסו 18/02/2015 19:43
  הגב לתגובה זו
  0 0
  שוכרים AAA מחיר למטר מכירה שחיטה קשרה פחות מ6000 ש"ח למטר בנוי באיזור צומח ומבוקש ולמרות שמדובר בלוד..כדאי לבדוק לעומק מי המוכר מה הניע אותו לבקש מחיר כל כך נמוך חרף התשואה מהשכירות עדין המחיר הוא חצי חינם..
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות