ניסוי קליני במחלקת יולדות למוצר הלייבוראייד של מדיוי - המניה מזנקת

 | 
סקטור הביומד
מדיוי -3.36% מדיוי 2,072 -3.36% מדיוי בסיס:2,144 פתיחה:2,150 גבוה:2,250 נמוך:2,044 תמורה:309,687 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא:  העוסקת בתחום פיתוח, שיווק ומכירת מוצרים דנטאליים בתחום הלידה, הודיעה הבוקר על קבלת הזמנה מבית חולים מאונט סיני למוצר הלייבוראייד וזאת כדי לבצע ניסוי קליני במחלקת היולדות. הניסוי יתבצע בקרב 300 יולדות כאשר היעד המרכזי בניסוי הוא הפחתה של לפחות 20% בפרק הזמן השני של הלידה. מדיוי מציינת כי הניסוי יחל בנובמבר ותוצאותיו יתפרסמו בסתיו 2017. מניית מדיוי מזנקת בשעה זו ב-5.85% במחזור מסחר יומי של 171 אלף שקל, פי 8.8 מהמחזור היומי הממוצע בחודש האחרון.
כאמור, הניסוי יכלול 300 נשים שנמצאות מהשבוע ה-37 להריונן כאשר זו לידתן הראשונה. מחצית מהנשים יעברו את תהליך הלידה תוך שימוש במוצר הלייבוראייד (קבוצת המחקר) והמחצית השנייה תעבור את השלב השני של הלידה באופן רגיל (קבוצת הביקורת). סיווג הנשים למחקר יבוצע בצורה אקראית. לטובת הניסוי, רכש בית החולים ממדיוי  150 יחידות ממוצר הלייברואייד.
ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון
הפנייה של בית החולים, מאונט סיני, למדיוי התבצעה בעקבות מחקר מוצלח שנערך במרכז הרפואי רבין (בילינסון) ותוצאותיו פורסמו בחודש מרץ 2015. במחקר שכלל 191 נשים, נראה כי שיעור הנשים החורגות מפרק הזמן המותר בשלב השני של הניסוי (שלוש שעות) בקבוצת המחקר עמד על 8.6%, זאת לעומת 24.5% בקבוצת הביקורת. כמו כן, המחקר הצביע על ירידה בשיעור הניתוחים הקיסריים ובפעולות הוואקום בקרב היולדות אשר השתמשו במוצר הלייבוראייד לעומת קבוצת הביקורת.
ג'וש רורקה, מנכ"ל מדיוי: "שיתוף הפעולה עם מאונט סיני, הוא אבן דרך נוספת למימוש הפוטנציאל הטמון במוצר הלייבוראייד והתועלת שהוא עשוי להביא לקיצור תהליך הלידה והסיבוכים האפשריים. להערכתי, הצלחת הניסוי עשויה להוביל להאצת הפיתוח של אינדיקציות נוספות של הפחתת כאבים במהלך תהליך ההנקה, מיגרנות, אלצהיימר, ועוד".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה