רדהיל רוכשת את MESUPRON - תרופה לטיפול בגידולים בדרכי העיכול

חברת הביומד הישראלית מרחיבה את צנרת המוצרים שלה עם תרופה שעברה כבר ניסויים קליניים שלב 2 - תמשיך בפיתוח התרופה עם WILEX
|
דרור בן אשר, צילום: יח"צ
חברת הביומד רדהיל -5.96% רדהיל 230.4 -5.96% רדהיל בסיס:245 פתיחה:239.2 גבוה:242.9 נמוך:230.4 תמורה:1,807,783 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: מרחיבה את צנרת התרופות המתקדמת שלה לטיפול במחלות של דרכי העיכול עם תרופת MESUPRON, המיועדת לטיפול בגידולים סרטניים בדרכי העיכול וגידולים מוצקים נוספים, אשר נרכשה מחברת WILEX AG.

MESUPRON השלימה מספר ניסויים קליניים שלב I ושלב II, ובכללם ניסוי שלב II להוכחת התכנות לטיפול בסרטן לבלב בשלב מתקדם ללא גרורות, אשר הדגים את הבטיחות של התרופה, את יכולת העמידה של החולים בטיפול וכן את פעילות התרופה ובכלל זה סימני יעילות במתן בצירוף עם טיפול קו-ראשון של כימותרפיה.

MESUPRON, היא מולקולה קטנה במתן בקפסולה אוראלית המעכבת את מערכת ה- uPA, מהווה גישה חדשה שאיננה ציטוטוקסית לטיפול בסרטן באמצעות מספר מנגנוני פעולה פוטנציאלים המעכבים הן את התהליך הגרורותי והן את התפתחות הגידול.

דרור בן-אשר, מנכ"ל רדהיל: "הרכישה של MESUPRON מעידה על המחויבות שלנו לחולים הסובלים ממחלות של מערכת העיכול ומחלות דלקתיות, ובכלל זה סוגי סרטן כדוגמת סרטן הלבלב, הקיבה והמעי הגס. היא מהווה תוספת לצנרת התרופות שלנו, הכוללת שש תרופות בשלבי פיתוח מתקדמים, ורכישתה עומדת בקנה אחד עם המודל העסקי מפחית-הסיכון של רדהיל."

"אנו מאמינים בפוטנציאל של התרופה להוות טיפולית חשובה לחולי סרטן. צוות הפיתוח המנוסה של רדהיל נלהב לקדם את פיתוח התרופה החשובה הזו. אנו מצפים לעבודה עם שותפתנו החדשה, WILEX וברצוננו להודות לה על שנתנה בנו את אמונה והפקידה בידינו את הפיתוח והמסחור של MESUPRON."
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות