מגדל מסמנת את חברת הביומד הקטנה ממשגב: תשקיע כ-5 מיליון שקל

חברת אי.טי. ויו מדיקל גייסה כ-7 מיליון שקל ממגדל ומבעלי השליטה הקיימים. ההשקעה מתבצעת בדיסקאונט של כ-12% על מחיר השוק
|
ביומד, צילום: Getty images Israel

לפני מספר ימים פרסמנו כאן ב-Bizportal רשימה של חמש חברות מתחום מדעי החיים הזקוקות לכסף באופן מיידי. אחת מהן היא {אי.טי. ויו מדיקל} העוסקת בפיתוח,יצור ושיווק מכשור רפואי בתחום הפיסיולוגיה הנשימתית. היום, מעדכנת החברה על הסכם לגיוס 7 מיליון שקל בהקצאה פרטית, מתוכם 5 מיליון שקל מחברת הביטוח מגדל ו-2 מיליון שקל ממשקיעים נוספים.

עסקת ההשקעה מתבצעת לפי מחיר של 374 אגורות למניה, הנחה של כ-12% על מחיר השוק. המניות של החברה שיוקצו בעסקה הינן חסומות לתקופה של חצי שנה על פי תקנות רשות ני"ע.

סכום נוסף של כ-2 מיליון שקל יגויס מבעלי השליטה בחברה הכוללים את קבוצת טרנדליינס ומשקיעים נוספים. על פי התקנות, אישור ההשקעה של משקיעים אלו טעון באישורה של אסיפה כללית.

חברת אי.טי ויו מדיקל מציגה צמיחה במכירות מרבעון לרבעון. המכירות ברבעון הראשון הגיעו כבר ל-1.46 מיליון שקל, עלייה של 43% לעומת הרבעון המקביל. עם זאת, החברה עדיין רחוקה מאיזון וברבעון שחלף רשמה הפסד של 1.36 מיליון שקל. בקופת המזומנים של החברה היו בסוף הרבעון כ-1.63 מיליון שקל בלבד אך כעת הגיוס הנוכחי מעניק לחברה אוויר לשנה שלמה לפחות.

ביל אדלמן, מנכ"ל החברה ציין כי "זוהי הבעת אמון חשובה של בעלי השליטה והמשקיעים בחברה ובפלטפורמת המוצרים הייחודיים שלנו. החברה נמצאת בתנופת התפתחות מואצת שבאה לידי ביטוי בצמיחה עקבית במכירות, שיווק אינטנסיבי וחדירה לטריטוריות ושווקי יעד חשובים לצד תוצאות של ניסוי קליני מהותי, שהראו כי שימוש במוצר המוביל שלנו הפחית בכ-93% את הצורך בשימוש במכשיר הברונכוסקופ המתחרה בפרוצדורות שנבדקו. תמורת ההנפקה הפרטית תאפשר לנו להמשיך ביישום התוכנית האסטרטגית שלנו להגדלת המכירות של החברה".

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות