מניית היום: טסה 15% על רקע תוצאות טובות בניסוי לגילוי סרטן

הבדיקה של ביו ויו הקדימה זיהוי של 4 חולים לעומת בדיקות הביופסיה המקובלות היום. מנכ"ל ביו ויו "ייסע במסחור הבדיקה בעולם"
 |  (3)
טיל בליסטי
חברת ביו ויו 0% ביו ויו 261.6 0% ביו ויו בסיס:261.6 פתיחה:261.6 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: מדווחת הבוקר (ג') על תוצאות ביניים בניסוי קליני רב מרכזי לבדיקה לסיוע בגילוי מוקדם של סרטן הריאה. מבין 52 נבדקים שאובחנו כחולי סרטן ריאה, הצליחה הבדיקה שפיתחה ביו ויו לזהות 45 חולים - רגישות של 86.5%. נתוני תוצאות הביניים נכונים לתאריך 30 בנובמבר 2013. החברה מעריכה כי גיוס הנבדקים יימשך כ-6 חודשים נוספים. המניה מגיבה בזינוק של עד 15% כשכבר כעת היא מרכזת מחזור של כ-חצי מיליון שקל - פי 10 מהמחזור היומי הממוצע בחודש האחרון.

מתוצאות היניים עולה כי בניסוי רב מרכזי שעורכת החברה נותחו תוצאות של 78 נבדקים, מהם ניתן היה להשוות את תוצאת הבדיקה של ביו-ויו כנגד אבחנה קלינית שהתקבלה מביופסיה.

מתוך 78 הנבדקים, 52 אובחנו כחולי סרטן ריאה (44 באבחון ביופסיה הראשוני ו- 8 במהלך המעקב). בדיקת ביו-ויו זיהתה 45 דגימות חיוביות (45/52), רגישות של 86.5%. מתוך 4 הנבדקים שאובחנו קלינית ללא סרטן ריאה, הבדיקה של ביו ויו זיהתה 3 (3/4). 22 נבדקים נמצאים עדיין תחת מעקב.

הסבר אודות הבדיקה לגילוי מוקדם של סרטן הריאה של חברת ביו ויו

החברה מפתחת בדיקה לאבחון סרטן הריאה על בסיס בדיקות כיח. בדיקה זו מתבססת, בין היתר, על הידע שנצבר בחברה, בפרט בנושא הבדיקות הכפולות, אשר הינן בדיקות המבוססות על פיתוח ייחודיי של החברה. הבדיקות מאפשרות ניתוח של משטחי תאים שנצבעו או סומנו, במספר שיטות שונות זו מזו, וזאת באמצעות סריקה של אותו משטח תאים מספר פעמים. הסריקה מאפשרת את צבירת המידע המתקבל עבור כל תא ותא בכל אחת מהסריקות השונות, המשלב אינפורמציה מורפולוגית וסמנים גנטיים שפותחו במרכז לחקר הסרטן MD Anderson ביוסטון, טקסס, אשר לחברה רישיון שימוש בהם.

ד"ר אלן שוויבל, מנכ"ל ביו ויו, אמר היום: "אנו מרוצים מתוצאות הביניים החיוביות שהתקבלו בניסוי. הבדיקה הייחודית שפיתחנו לסיוע בגילוי מוקדם של סרטן הריאה הראתה רגישות גבוהה בקרב הנבדקים. זאת ועוד, בשמונה מהנבדקים, הבדיקה שפיתחנו הקדימה וזיהתה תוצאות חיוביות (המצאות סרטן ריאה) בעוד שתוצאות של הביופסיה הראו תוצאות שליליות ורק בבדיקת ביופסיה נוספת ומאוחרת יותר אובחנו נבדקים אלו כחולי סרטן ריאה. נתון זה עשוי להיות בעל ערך רב ומעודד לגבי היכולת של הבדיקה שלנו לסייע בזיהוי מוקדם ולא פולשני של המחלה, ובכך לאפשר התאמת טיפול מהיר לחולים".

ד"ר אלן שוויבל, הוסיף: "תוצאות הביניים של הניסוי הקליני ייסעו לנו בהמשך מסחור הבדיקה של ביו-ויו בעולם, במיוחד לאור חתימת ההסכם הראשון למסחור הזכויות בסין עם חברת Kindstar, עליו דיווחנו לפני פחות מחודש."
תגובות לכתבה(3):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 3.
  ביו ויו-חברה מעולה
  Roni 105 28/01/2014 12:09
  הגב לתגובה זו
  1 0
  יו ויו חברה מצוינת שבשנה האחרונה הציגה השגים רבים : 1) חוזה התקשרות עם חברת ABOTT העולמית שהיא חברה מובילה בתחומה ששווה 100מילארד דולר. אבוט העולמית התחיבה להפיץ את מוצרי חברת ביו ויו דרכה בכל העולם, והתחיבה על כמות מכירה מינמלית שמשתווה לכל מה שמכרה ביו ויו לבדה .זאת אומרת שס"ךצ המכירות של ביו ויו יוכפל לפחות בשנה הקרובה. 2) חוזה הפצה עם חברה סינית , שעובדת ומפעילה 1000 בתי חולים בסין ,חוזה להפצת ערכת בדיקת סרטן הריאה. 3)חברת ביו ויו היא חברה מרוויחה כבר 4 שנים ולכן ההון העצמי שלה הולך וגדל ללא צורך בגיוס הון ןדילול בעלי המניות. 4) עלויות הכספיות של הניסוי כולם מומנו מריווחי החברה. 5)חברה עם ניהול מצוין וסולידי . לכן אני ממליץ עליה בכל לב .
  סגור
 • 2.
  היא תסגור את היום באפס או אדום קטן. (ל"ת)
  מנסיון 28/01/2014 11:21
  הגב לתגובה זו
  2 1
  סגור
 • 1.
  כל הכבוד על ההישג גם ביו ליין שווה טיסה מחכים לתידלוק (ל"ת)
  ציון 28/01/2014 11:15
  הגב לתגובה זו
  2 1
  סגור