ממשיך להסתבך: המשטרה תעמיק את החקירה נגד רמי לוי

|
(5)
רמי לוי, צילום: המרכז ללימודים אקדמיים
פרשיה רודפת פרשיה בעסקיו של רמי לוי. על פי דיווחים המשטרה תעמיק את החקירה נגד הנעשה בחברה לאור חשדות חדשות. החדשות נוגעות לכך לידי הנהלת החברה הגיעה לכאורה עדות על הטרדה מינית של אחד מעובדות המוקד, אך הנהלת החברה בחרה להשקיט את הפרשה.
פרטי הסיפור כפי שמדווח בכלי התקשורת נוגעת לאחת מהעובדות הדתיות בחברה. לעובדת הוצע טרמפ על ידי מנהל לשעבר בחברה. תוך כדי הנסיעה, המנהל ביקש לגעת בגופה של העובדת ואף הציעה לה לבוא איתו הביתה. העובדת ביקשה לרדת בחופזה מהרכב בטענה שהגיעה לביתה. 
לאחר האירוע, העובדת דיווחה להנהלה וביקשה עזרה. בבדיקת הפלאפון שביצעו בחברה (על ידי איכון) התברר כי אכן המנהל נמצא במקום שביצע את העבירה עליו דיווחה העובדת. נציין שעל פי הדיווחים העובד חשוד שהטריד עובדות נוספות. 
דו"ח על המקרה הועבר לידי רמי לוי. האחרון התעמת עם החשוד בהטרדה אך בחר שלא לפטרו אלא להשתיק את הפרשה. העובד הספיק לעובד עוד מספר שבועות עד אשר עזב בצורה מסודרת. 
נזכיר כי רק השבוע רמי לוי נחקר במשטרת ירושלים בגין שימוש, לכאורה, שלא כדין במערכת מניעת הונאות של חברת הבת רמי לוי תקשורת.
תחילתן של הפרשיות עת אלקנה אלון, בכיר לשעבר בחברת הסלולר, פרסם פוסט בפייסבוק עם האשמות קשות כנגד רמי לוי ובכיר בחברה שנחקר אתמול, אופיר אטיאס, בחשד לכאורה להטרדות ומעקב אחר עובדים. רמי לוי טען בזמנו כי אלקנה ניסה לסחוט אותו, ואף פורסמו הקלטות ותעוד של הודעות ששלח אלקנה ללוי לפיהם הור מבקש יותר מחצי מיליון שקל. כעת, כאמור, הטענות של אלקנה אלון נבדקות במישור המשטרתי.
תגובות לכתבה(5):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 5.
  נו באמת, מי שמחפש תמיד ימצא
  אזרח 03/03/2016 23:30
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אין כמו רמי לוי, כנראה גורמים איטרסנטים נמצאים מאחורי כל זה. כי זה מפריע להם לעלות מחירים.את אותם מניעין צריך לבדוק, ודרך אגב אני לא מבין מה בדיוק רמי לוי צריך להיות גם ביביסיטר..........
  סגור
 • 4.
  נמאס עם הרדיפות בגין הטרדות מיניות כלי ניגוח נגד גברים (ל"ת)
  משה ראשל"צ 03/03/2016 23:29
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 3.
  במקום לחקור את הסוחט על סחיטה חוקרים את רמי לוי
  מדינה מטומטמת 03/03/2016 22:51
  הגב לתגובה זו
  0 0
  רמי לוי עשה מהפכה וכנראה הקינאה מפריעה לכמה אנשים
  סגור
 • 2.
  מה אתם רוצים ממנו, הוא אינו אחראי על כל פיפס שקורה בחבר
  רמי 03/03/2016 21:18
  הגב לתגובה זו
  3 1
  רדו ממנו!!!! החקירות המוזמות על כולום יכולים להרוס חברה.
  סגור
 • 1.
  לא מבין מה הבעיה,לוי פיטר את המטריד,מה עוד יכל לעשות. (ל"ת)
  רן 03/03/2016 19:44
  הגב לתגובה זו
  6 1
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות