קובעים סטנדרט אחר: כך משנה חברת שחר צדיק את עולם ניסור הבטון

|
ביז 242, צילום: יח"צ
חברת שחר צדיק - ניסור בטון תשיק בקרוב שכלול חדשני בהשקעה של מיליונים, כדי להפוך את ניסור הבטון לאפשרי בכל מקום ובכל תנאי
באופן מעניין, חלק מתהליך הבנייה הוא פעמים רבות הריסה של הקיים. כשאדם רוצה לשנות מבנה העשוי בטון, להרוס או להתאים אותו לצרכיו, עליו להשתמש בשירותי ניסור בטון מקצועיים, שיבטיחו לו תוצאה אופטימלית.    
ניסור בטון מקצועי איננו תמיד דבר של מה בכך. אמנם ישנם פרויקטים פשוטים יחסית לביצוע, אך יש גם לא מעט פרויקטים סבוכים יותר, שמצריכים התחשבות בתנאי שטח ייחודיים או במגבלות שונות אחרות, על מנת לבצע את הניסור בצורה המתאימה. לשם כך דרושים מקצועיות, ניסיון רב והבנה בתנאי השטח, וכן שימוש בכלים חדשניים ועדכניים ביותר.
בחברת שחר צדיק - ניסור בטון, מקפידים על כל אלו ללא פשרות, מתוך הבנה שהדברים הללו הם הכרחיים להצלחתו של כל פרויקט. בחברה מחויבים באופן מוחלט לביצוע הפרויקטים על הצד הטוב ביותר, ומשום כך החברה נמצאת בין החברות המובילות בארץ בתחום ניסור הבטון. חברת שחר צדיק אחראית על ניהול פרויקטים במגוון היקפים, חלקם סטנדרטיים וחלקם מסוכנים, גדולים וסבוכים, המצריכים ציוד לא שגרתי וחשיבה יצירתית.
בחברה מאמינים בכוח האנושי שמניע אותה להצלחה, ולכן מקפידים לגייס לשורותיה אנשים מצוינים. עובדי החברה ברובם שירתו ביחידות שדה מובחרות בצה"ל, והם מקבלים הכשרה יסודית ומדויקת מטעמה, הן באופן תיאורטי והן באופן מעשי. זאת, על מנת להבטיח שמירה חסרת פשרות על בטיחות העובדים ועל מקצועיותם.
 
 
לדברי שחר צדיק, מנכ"ל ובעלי החברה, "בשום מקרה איננו מתפשרים על בטיחות עובדינו ועל איכות העבודה. כבר קרו לי לא מעט מקרים שיכולתי לבצע פרויקט ביום אחד, אך ראיתי שבאופן זה אני עלול לסכן את עובדיי או לגרום לעבודה להתבצע בצורה פחות טובה. כמובן שלא היססתי והוריתי על אופן פעולה, שאמנם ארך קצת יותר זמן, אך היה הרבה יותר בטוח ובאיכות מקסימלית."
שחר צדיק עוסק בניסור בטון על כל היבטיו עוד מאז שנת 1991. לדבריו, הוא חי ונושם את התחום באופן היסודי והעמוק ביותר, ולא מפסיק לשקוד על פיתוח יכולותיה המקצועיות של החברה שבבעלותו. "ערך חשוב ביותר שמנחה את החברה בפעילותה הוא שמירה על התחדשות והתפתחות, כדי להיות תמיד בחזית העשייה", אומר שחר צדיק, "לשם כך אנחנו עסוקים בלימוד מתמיד של טכנולוגיות חדשניות ומקפידים להשתמש בכלי העבודה המתקדמים ביותר, ברמה בינלאומית".
בהתאם לכך, השקיעה החברה לאחרונה סכום של למעלה מ- 2 מיליון שקלים על משאית חדשנית ומשוכללת, אשר תהפוך את ניסור הבטון לאפשרי בכל מקום. משאית זו בעלת יכולת מדהימה לספק למכונות הניסור חשמל ומים בעוצמות אדירות, גם כאשר העבודה מתבצעת במקומות מרוחקים אשר אין בהם את התשתיות הללו. השכלול רב העוצמה הזה, עשוי לחסוך ללקוחות זמן וכסף רב, שנדרשים לשם שינוע של תשתיות חשמל ומים למקומות מרוחקים.
חברת שחר צדיק - ניסור בטון מקפידה להתנהל על פי ערכים ברורים, המנחים אותה בפעילותה אל מול לקוחותיה. הערך החשוב ביותר מבחינת מנהלי החברה והצוות המקצועי, הוא הקשבה והעמקה בצרכיו של הלקוח. במילים אחרות, בחברת שחר צדיק מקפידים שלא לפעול באופן אוטומטי כדי "לתקתק" פרויקטים, אלא משקיעים זמן לא מבוטל על חשיבה ועל ניתוח מוקפד של צורכי הלקוח, במטרה להביאם לכדי ביצוע בצורה הטובה והמקצועית ביותר, לשביעות רצונו.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות