: עובדי דור ב' הכריזו על שביתת אזהרה בת 24 שעות

הועד: המשמעות הישירה של המהלך היא אי יציאתם של קווי חלוקה ממרכזי ההפצה וכי נקודות מכירה ברחבי הארץ לא יקבלו את מוצרי החברה.
|
(3)
(קרדיט: Getty images Israel)

המאבק על תנאי העובדים בחברת תנובה שהשתמר על אש נמוכה בשבועיים האחרונים עובר היום להילוך גבוה יותר עם הכרזה על שביתה בת 24 שעות על ידי הועד.

הועד הנחה היום בערב את המחלקים ועוזרי המחלקים שהינם דור ב' קבועים במרכזי ההפצה בצפון, במרכז ובדרום, לא להגיע לעבודתם למשך 24 שעות. ככל הנראה, במרכז הפצה צפון לא יגיעו כ - 20 עובדים ,לא יצאו כ- 5 קווים. במרכז הפצה מרכז לא יגיע כ- 39 עובדים, לא יצאו כ- 20 קווים ובמרכז הפצה דרום לא יגיעו כ- 90 עובדים, לא יצאו כ- 70 קווים.

הנציגים מציינים כי המשמעות הישירה בפועל היא אי יציאתם של קווי חלוקה ממרכזי ההפצה וכי נקודות מכירה ברחבי הארץ לא יקבלו את מוצרי החברה. בועד אומרים כי הצעד ננקט לאחר שהנהלת החברה התבצרותה בעמדותיה.

"עובדי תנובה נותנים מעצמם רבות לחברה. בכל עת הם מצהירים עד כמה חשובה להם החברה", אמר הערב אחיאב שמחי, יו"ר ארגון העובדים. "אך אנו לא נוכל לקבל השתלחות ישירה בעובדים. העובדים רוצים להתפרנס בכבוד וראוי שההנהלה שתבין זאת. אנו קוראים להנהלה לחזור בה מדבריה ולשבת איתנו למו"מ עינייני בנושא הסכם השכר. אנחנו מייצרים את מוצרים, אנחנו מייצרים את הרווחים ומן הראוי שנזכה לכבוד ולהתייחסות הראויים לנו כעובדים מסורים."

תגובות לכתבה(3):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 3.
  הם למדו מהרקבת.עם כל הצער-לפטר בלי פיצויים ול (ל"ת)
  בנות מחדש.גם ברכבת 29/03/2012 10:51
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 2.
  יורים לעצמם ברגל הייתי מפטר חצי מהם
  הפרד ומשול!!1 29/03/2012 08:14
  הגב לתגובה זו
  0 0
  יורקים לבאר שממנה הם שותים... יאללה פיטורים או החלפות תפקידים הפרד ומשול!!!
  סגור
 • 1.
  ב: עבדים מודרנים כדי לשרת טייקונים מיפלצתיים
  דור א 28/03/2012 23:53
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בונוסים ומשכורות עתק להנהלה המרושעת
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות