אירונאוטיקס: רווח של 5.5 מיליון דולר ברבעון - המניה קופצת

אירונאוטיקס רשמה עלייה קלה בהכנסות ל-38.1 מיליון דולר; ה-EBITDA בעלייה
 | 
אירונאוטיקס, צילום: יח"צ
חברת אירונאוטיקס +1.28% אירונאוטיקס 1,499 +1.28% אירונאוטיקס בסיס:1,480 פתיחה:1,480 גבוה:1,505 נמוך:1,475 תמורה:1,510,028 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: פרסמה היום את תוצאות הרבעון השלישי של השנה, וזאת בצל חקירת המשטרה עסקה עם לקוח מהותי של החברה. בשורה התחתונה אירונאוטיקס מציגה שיפור ב-EBITDA והמניה מגיבה בעלייה של 4% בת"א. עם זאת, מהדו"חות לא נראה כי החברה ביצעה הפרשה בגין החקירה.
אירונאוטיקס מדווחת היום על עלייה קלה בהכנסות מ-38.1 מיליון דולר ל-40 מיליון דולר. הרווח הגולמי טיפס ב-2 מיליון דולר ל-17 מיליון דולר, והרווח התפעולי נותר ללא שינוי מהותי - 6.8 מיליון דולר.  ה-EBITDA המתואם עמד על 9.1 מיליון דולר לעומת 7.2 מיליון דולר ברבעון המקביל.
בשורה התחתונה, הרווח הנקי הסתכם ב-5.5 מיליון דולר לעומת רווח נקי של 5 מיליון דולר בתקופה המקבילה אשתקד.
נזכיר כי בשבוע שעבר עדכנה אירונאוטיקס כי הבדיקה של משרד הביטחון קשורה לחקירת המשטרה. היקף ההזמנות של אירונאוטיקס עם הלקוח המדובר עומד על 20 מיליון דולר בשנים 2018-2017. (לכתבה המלאה)
בהקשר זה מסרה היום החברה: "נכון למועד אישור הדוחות הכספיים אין באפשרות החברה להעריך את תוצאותיה והשפעותיה של החקירה האמורה על החברה, אם בכלל. יחד עם זאת, על בסיס העובדות הידועות לחברה, השלב המקדמי שבו נמצאת החקירה והייעוץ המשפטי שקיבלה, מעריכה החברה שלתוצאות החקירה לא תהיה השפעה מהותית על העסקאות נשוא הרישיון שהותלה וכי צפוי כי התליית הרישיון תבוטל במועד שיאפשר לחברה להשלים את העסקה בהתאם להסכמים עם הלקוח".
עמוס מתן, מנכ״ל קבוצת אירונאוטיקס: "אנו מסכמים רבעון מצוין, עם צמיחה נוספת בהכנסות, גידול ב-EBITDA וצבר הזמנות חזק. בתקופה האחרונה קיבלנו הזמנות נוספות, בהיקפים משמעותיים ומלקוחות יוקרתיים, המביעים אמון רב בחברה, בפעילותה ובחוסנה. נמשיך להשקיע מאמצים רבים על מנת לחזק את המובילות הטכנולוגית והחוסן הפיננסי של החברה וכדי להוסיף להיות אלטרנטיבה מועדפת על הלקוחות בכל תחומי העיסוק שלנו"
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה