בשל עליית מחירי הנפט: "הזדמנות ישראלית" מרחיבה חיפושי נפט בארה"ב

השותפות מציבה יעד של הפקת נפט מ-10 בארות בצפון דקוטה כבר במהלך 2018; כל השלמה לבאר קיימת, מוערכת בעלות של כ-500 אלפי דולר

|
נפט, צילום: יחצ

לאחר שהחלה בהפקת נפט מסחרית בארה"ב, ועקב מחירי הנפט הגבוהים, שותפות חיפושי הגז והנפט "הזדמנות ישראלית" תחל בהשלמת בארות נוספות בשטח הפרויקט שרכשה בצפון דקוטה.

בדיווח שהוציאה הבוקר לבורסה (סימול: הזיש) מציינת השותפות כי במהלך הרבעון השני של השנה בכוונתה לבצע בשטח הפרויקט 4 השלמות לבארות קיימות בטכניקת השלמה הכוללת המרצה. כל השלמה לבאר קיימת, מוערכת בעלות של כ-500 אלפי דולר לבאר (עבור 100%) בלבד.

ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון. אולי זה אתם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

העלאה
* כל השדות חובה

תודה שהשארת פרטים, נשתדל לחזור אלייך בהקדם

בהמשך, תיבחן כדאיות השלמת 2-4 בארות נוספות ואת אופן ההשלמה שלהן, כך שככל שתושלם תוכנית העבודה כאמור, לשותפות צפויות להיות במועד השלמת הבארות הנוספות ותחילת ההפקה מהן, בין 8-10 בארות מפיקות בשנת 2018. בסך הכל קיים פוטנציאל בפרויקט לקמפיין קידוחים נרחב של כ-40 קידוחים יבשתיים. 

בשותפות מציינים כי תכנית העבודה נקבעה בין היתר, לאור מחירי הנפט הנוכחיים, סטטוס הביניים בבארות שנקדחו עד כה והמידע שנמסר ממפעיל הפרויקט ביחס לבארות באזור.
 
כזכור, בחודש יוני האחרון דיווחה "הזדמנות ישראלית" כי היא מרחיבה את הפורטפוליו ונכנסת לפעילות חיפושי נפט בארה"ב. השותפות הודיעה כי חתמה על הסכם להצטרפות ורכישת זכויות נפט ב-10 מקטעים שונים בצפון דקוטה, יחד עם חברת נפט אמריקאית ועם חברת חיפושי הנפט "הזדמנות קפריסין". המקטעים משתרעים על שטח של כ- 6,400 אקר (כ 26,000 דונם). חלקה של "הזדמנות ישראלית" במקבץ המקטעים, בהתאם לדיווחי השותפות, הינו בממוצע כ- 58%.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות