תוצאות חזקות לסרגון: רשמה הכנסות של 107 מיליון ד'- מעל התחזיות

חברת הטכנולוגיה רשמה רווח של 0.01 דולר ברבעון הרביעי של שנת 2012, זאת לעומת תחזיות האנליסטים להפסד רבעוני של 0.07 דולר למניה
|
עירא פלטי
חברת {סרגון} (סימול: CRNT), העוסקת במתן פתרונות תקשורת אלחוטית, דיווחה היום על תוצאות כספיות חזקות לרבעון הרביעי של שנת 2012 ולשנה כולה שעקפו את תחזיות האנליסטים הן בשורה העליונה והן בשורה התחתונה. החברה הציגה רווח נקי רבעוני של 0.4 מיליון דולר, או 0.01 דולר למניה והכנסות רבעוניות של 106.8 מיליון שקל. נציין כי האנליסטים צפו להכנסות בסך של 97.69 מיליון דולר והפסד נקי של 0.07 דולר למניה.

למרות התוצאות הרבעוניות החזקות, נראה כי תוצאות החברה מצויות במגמת ירידה מתמדת. החברה הציגה ירידה חדה ברווח הנקי של 83.3% לעומת הרבעון המקביל ב-2011, אז רשמה רווח נקי של 2.3 מיליון דולר או 0.06 דולר למניה. נציין כי המניה רשמה ירידה חדה של 46% ב-12 החודשים האחרונים לאור המומנטום השלילי בעסקיה, שמשקף לחברה שווי שוק של 167 מיליון דולר.

עירא פלטי, מנכ"ל ונשיא סרגון, הגיב לתוצאות חברת הטכנולוגיה: "ההכנסות שלנו ברבעון הרביעי של 2012 היו בטווח התחזיות שלנו. כצפוי, הצלחנו ליצור חיובי כתוצאה מפעילותנו במהלך הרבעון. הצלחנו להשיג מספר אבני דרך שתרמו לשיפור ברווחיות: העברנו את כל לקוחותינו לפיתרון קצר-הטווח שלנו לתקשורת אלחוטית, צעד שיש בו כדי להוזיל משמעותית את עלות המוצר, ואנו נערכים להמשך שיפור ברווחיות הגולמית".

עוד הוסיף פלטי כי "לאחרונה הצלחנו להציג פיתרון פרימיום חדש- ה-Fibe Air Ip 20C שהחל לתרום לשיפור בהכנסות לקראת סוף השנה. אציין גם יוזמות ההנהלה להפחתה בהוצאות ברבעון הרביעי, זאת במטרה לשמור על שיעור צמיחה משמעותי לאורך זמן".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות