מימון ישיר נערכת לגייס כספים בהנפקת אג"ח פרטית למוסדיים

חברת האשראי הצרכני, המוחזקת על ידי ביטוח ישיר, בדרך לעסקת איגוח נוספת
|
ערן וולף, צילום: יח"צ

חברת האשראי הצרכני מימון ישיר, מקבוצת ביטוח ישיר, צפויה לבצע בחודש יולי עסקת איגוח נוספת והפעם של תיק הלוואות "סולו" בהיקף של כ-120 מיליון ש"ח מגופים מוסדיים באמצעות חברה ייעודית בבעלות מלאה (SPV).

סדרת אג"ח 2 הינה צמודה למדד המחירים לצרכן וצפויה לזכות בדירוג גבוה על ידי חברת הדירוג מעלות S&P. המח"מ של סדרה זו הוא כשנתיים. האג"ח מגובה בשעבוד תזרים התשלומים המתקבל מדי חודש מההלוואות. ההלוואות "סולו" של מימון ישיר הן בעלות מח"מ ממוצע של שנתיים וגובה הלוואה ממוצע מסתכם בכ-30 אלף שקל.

ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון. אולי זה אתם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

העלאה
* כל השדות חובה

תודה שהשארת פרטים, נשתדל לחזור אלייך בהקדם

מימון ישיר עוסקת במתן אשראי צרכני למטרות שונות ובין השאר לרכישת כלי רכב, רכישת מוצרים בבתי עסק, וכן, במתן הלוואות צרכניות. נכון ליום 31.3.2015 מימון ישיר מנהלת כ-2 מיליארד הלוואות פעילות. קצב המכירות השנתי של הלוואות חדשות עומד על כ-1.7 מיליארד שקל, צמיחה שנתית ממוצעת של כ-35%.

נזכיר כי בחודש נובמבר 2014 השלימה החברה לראשונה עסקת איגוח של תיק ההלוואות שלה, במסגרתה הונפקה סדרה של אגרות חוב המגובות בתזרים מזומנים של תיקי הלוואות בהיקף של כ-90 מיליון שקל מגופים מוסדיים.
 
ערן וולף, מנכ"ל מימון ישיר: "אנחנו שמחים להוביל את המהלך של שילוב שוק ההון גם בתחום האשראי הצרכני, תחום שעד כה היה נחלתם הכמעט בלעדית של הבנקים".
 
מימון ישיר הינה חברה פרטית מקבוצת ביטוח ישיר, הפועלת בשוק האשראי החוץ בנקאי. החברה פעילה משנת 2007 ומתמחה במתן הלוואות צרכניות למטרות שונות. היקף ההלוואות החדשות שמימון ישיר העמידה בשנה האחרונה נאמד בכ-1.5 מיליארד שקל. החברה מוחזקת על ידי ביטוח ישיר – השקעות פיננסיות (80%) ועל ידי לאומי פרטנרס (20%).

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות