יש לכם מחזור של 5 מיליון שקל? זיכיון פרסום החוצות בראשל"צ יוצא למכרז

העיר הרביעית בגודלה בישראל מוציאה את זיכיון פרסום החוצות שלה למכרז. בין תנאי הסף מכתבי המלצות, נסיון של לפחות 3 שנים ויציבות פיננסית
|
פרסום חוצות, צילום: לביא מדיה

זיכיון פרסום החוצות בראשון לציון, העיר הרביעית בגודלה בישראל עם כ-240 אלף תושבים יוצא למכרז - כך נודע לאייס. בימים אלו חברת מבט ראשון היא המחיזקה בזיכיון הפרסום על שילוט חוצות בראשון לציון. החברה שעיקר פעילותה הוא בגזרת ראשון מחזיקה גם בזיכיונות החוצות בערים: נס ציונה, רחובות וקרית עקרון וכן בראש העין, אריאל וחולון.

בתנאי הסף דורשת החברה העירונית של ראשל"צ, מפרסמת המכרז, כי המשתתף יהיה "בעל יכולת מקצועית, ניסיון וותק מוכח באסמכתאות של 3 שנים לפחות בהקמה, פרסום ותחזוקה של 40 שלטי חוצות על גבי מתקני ענק, המוצבים על הקרקע". כמו כן בדרישות, נסיון של הפעלת לפחות 4 מתקנים ברשות עירונית אחרת.

על החברות המתמודדות להציג רשימת רשויות המקומיות ו/או מוסדות ציבוריים ו/או ממשלתיים ו/או חברות או גופים פרטיים או ציבוריים עימם התקשרו בעבר לביצוע עבודות דומות וכן מכתבי המלצות ו/או מסמכים הקשורים המעידים על עמידה בתנאי ההסכמים וביצוע עבודות התחזוקה.

תנאי מרכזי נוסף במכרז אותה פרסמה עיריית ראשון נוגע לאיתנות הפיננסית של המתמודדים, לפיו עליהם להציג אישור מטעם רואה חשבון על מחזור עסקים שנתי בתחום הפרסום של לפחות 5 מיליון שקלים בכל האחת מ-3 השנים האחרונות.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות