רמ"י דרשה מגינדי לעצור את שיווק פרויקט המריבה באור יהודה

מדובר בפרויקט בית בפארק של מחיר למשתכן שהתגלגל לפתחו של בית המשפט. כעת הועלו טענות על ידי האגודה לזכויות האזרח, אודות חשש לאפליית אזרחים שאינם במועדון חבר
|
משה כחלון, יו"ר רמ"י, צילום: נעם ריבקין פנטון
רשות מקרקעי ישראל הודיעה היום (א') כי דרשה מחברת גינדי לעצור את שיווק הפרויקט בית בפארק באור יהודה, אשר שווק במסגרת "מחיר למשתכן" והתגלגל עוד לפני לפתחו של בית המשפט. 
על פי הדיווח, חברת גינדי אשר זכתה במכרז של רשות מקרקעי ישראל בקרקע לבניית 1,000 יח"ד, מתוכן 20% נועדו לשיווק בשוק החופשי, נדרשה על ידי רשות מקרקעי ישראל (רמ"י) לעצור את שיווק הפרויקט, זאת בעקבות טענות שהעלתה האגודה לזכויות האזרח, אודות חשש לאפליית אזרחים שאינם נמנים על מועדון חבר.
היועצת המשפטית של רשות מקרקעי ישראל, עו"ד מניה ליייקין שגרה מכתב להנהלת גינדי ובו דרישה לעצירת השיווק אשר מוצע כרגע רק למועדון חבר ובקשה להבהרות נקודתיות הדרושות לשם גיבוש עמדה סופית בסוגייה.

המכתב האמור נשלח לאחר שרמ"י קיבלה מכתב מהאגודה לזכויות האזרח בו נדרש (שוב) כי גינדי יעמדו בתנאי המכרז: "הריני לשוב ולפנות בנושא שבנדון בשם האגודה לזכויות האזרח, ולבקשך להנחות את חברת גינדי כי אסור לה לשווק בבלעדיות דירות בפרויקט שהיא בונה באור יהודה לחברי מועדון חבר, וכי אם תתעקש על שיווק בלעדי יוטל עליה קנס, כפי שנקבע בתנאי המכרז בו זכתה".

כאמור, פרויקט זה התגלגל בעבר לפתחו של בית המשפט, לאחר שחלק מהזוכים במחיר למשתכן, דרשו כי גינדי יעמדו בתנאי המכרז וימסרו את הדירות לאחר כשנתיים מיום קבלת היתר הבניה, במקום לאחר עד 6 שנים (לכתבה המלאה).
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות