הסטארט-אפ שמריח את שוק הנדל"ן גייס 18 מיליון דולר

סבב הגיוס הושלם ארבעה חודשים בלבד לאחר פרסום סבב גיוס ה-Seed של החברה במרץ השנה בו גייסה החברה 3 מיליון דולר בהון ראשוני
 | 
סקייליין AI, צילום: שחף הבר
חברת סקיילין AI, המתעסקת בהשקעות נדל"ן חכמות, מדווחת על גיוס של 18 מיליון בסיבוב הראשון (Round A). בין המשתתפות בגיוס, TLV Partners סקויה קפיטל, iAngels ,Arbor Ventures ,JLL Spark ו-NYCA Partners.
ההודעה על העסקה הנוכחית מגיעה כארבעה חודשים בלבד לאחר שסקיילין AI דיווחה על גיוס 3 מיליון דולר בהון ראשוני (Seed) בחודש מרץ השנה. 
ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון
גיא ציפורי, מנכ"ל ואחד מארבעת מייסדי סקיילין AI: "כשמדובר בטכנולוגיה, תעשיית הנדל"ן המסחרי עדיין תקועה אי שם בימי הביניים. הפלטפורמה שפיתחנו מחדירה יישומים מתקדמים של בינה מלאכותית הישר לליבם של תהליכי הרכישה והבעלות על נכסים. משקיעים מתוחכמים יקבלו כעת יתרון משמעותי על פני שחקנים שמסתמכים על אנליזה אנושית, המצריכה משאבים רבים, אורכת זמן רב ומשיגה לבסוף רמות דיוק נמוכות יותר."
איתן בק, שותף מנהל בקרן TLV Partners: "בעוד שאינטליגנציה מלאכותית כבר שינתה מספר תעשיות מקצה לקצה, שוק הנדל"ן המסחרי עדיין משתרך מאחור. אנו מאמינים כי ל- Skyline AI יש פוטנציאל אינסופי בשוק זה ששוויו טריליוני דולרים."
סקייליין AI היא טכנולוגית השקעות נדל"ן באמצעות בינה מלאכותית שמשתמשת בלמידת מכונה כדי לאסוף, לאמת ולנתח כמויות גדולות של מידע נדל"ני באופן רציף מ-130 מקורות שונים, ומשתמשת ברשת של עשרות מודלים כדי לחזות מגמות והתנהגות של נכסים ספציפיים ולנבא תשואות משכירות ומחירי מכירה.
היתרון הטכנולוגי של החברה מאפשר לה לאתר ולנצל אנומליות במחירים, להעריך יחסי סיכון תשואה בדיוק מירבי ולקבל החלטות השקעה חכמות בשוק. נציין כי המערכת פעילה כבר כיום ומנטרת את הנכסים בקנה מידה מסחרי בכל ארה"ב עבור גופי השקעה גדולים המשקיעים בשוק הנדל"ן המסחרי.
המודל העסקי של החברה בנוי בצורה כזו שהחברה חוברת לשחקני נדל"ן, בעולם, עוזרת להם לאתר את העסקאות בעזרת הטכנולוגיה שלה ואז מבצעת השקעות משותפות יחד איתם בעסקה. העסקאות נשמרות עבור סקייליין AI כתנאי לשימוש בטכנולוגיה.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה