הבעת אמון במיי סייז: גייסה 5.2 מיליון שקל משני משקיעים בהלוואה הניתנת להמרה

חברת התוכנה עושה צעד נוסף לקראת הנפקה אפשרית בארה"ב ומחזקת את ההון. המשקיעים שהשתתפו בעסקה מאמינים שההנפקה תתבצע בפרמיה של יותר מ-87% על מחיר המניה כיום כדי שירוויחו מהעסקה
|
(3)
נערכת להנפקה בארה"ב?
חברת מיי סייז נערכת לקראת רישום להנפקה בבורסת ארה"ב והיום מספקת הודעה משמעותית למשקיעים. החברה חתמה על שני הסכמי השקעה בהיקף של 5.2 מיליון שקל. עסקה זו מצטרפת להסכם השקעה דומה שנחתם לפני כחודש בהיקף של כ-2 מיליון שקל. 
חברת מיי סייז מפתחת מוצרים טכנולוגיים, המיועדים לשימוש בטלפונים חכמים וצפויים לאפשר למשתמש למדוד את מידותיו לשם התאמת פרטי ביגוד ורכישתם באינטרנט ללא מדידה בפועל של הפריטים לפני רכישתם וקבלתם.
הסכמי ההשקעה שנחתמו הינם העמדה של הלוואה הניתנת להמרה למניות החברה. במידה והחברה תונפק בארה"ב, ההלוואה תומר למניות באופן אוטומטי לפי מחיר של 3.5 דולר למניה (כ-14 שקלים למניה) - פרמיה של כ-87% מעל מחיר הבסיס של המניה הבוקר במסחר.  כחלק מההסכם קיבלו המשקיעים גם כתבי אופציה לא סחירים הניתנים למימוש למניות החברה לפי מחיר של 4.5 דולר למניה. 
האם חברת מיי סייז תצליח להנפיק את המניות שלה בארה"ב? על השאלה הזאת ינסו המשקיעים של החברה לענות. שווי השוק הנוכחי של המניה עומד על 115 מיליון שקל. המשקיעים אשר השתתפו בעסקה מעריכים כי ההנפקה בארה"ב תתבצע לפי מחיר הגבוה מ-3.5 דולר למניה (כ-14 שקלים) ובצורה זו ההלוואה שנתנו לחברה תניב להם רווח אדיר. 
תגובות לכתבה(3):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 3.
  ברור שיצליחו ....כיף גדול לשמוע על חברות ישראליות
  ישראלה 12/03/2015 12:50
  הגב לתגובה זו
  0 0
  שמעסקות בטכנולוגיה ואופנה ..המון בהצלחה
  סגור
 • 2.
  כבוד גדול וברכות (ל"ת)
  רמי 11/03/2015 18:29
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 1.
  יופי לחברה מקווה שיצליחו מוצר ישראלי מבטיח
  יוסי 11/03/2015 16:29
  הגב לתגובה זו
  0 0
  כמובן ובמידה ומבחינה טכנולוגית הם יביאו את התוצאות המיוחלות
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות