אופנהיימר בהמלצה על סרגון - פרמיה של 36% על מחיר השוק

סרגון אכזבה ברבעון השני של השנה, אבל באופנהיימר סבורים שהחברה בעמדה טובה לקראת שיפור בהכנסות וברווח
 | 
עירא פלטי, צילום: אורה בשן
סרגון (CRNT) דיווחה לאחרונה, על תוצאות חלשות ברבעון השני. החברה פספסה ב-20 מיליון דולר את ההכנסות החזויות בגלל עיכובים ללקוחות בהודו.
בבית ההשקעות אופנהיימר סבורים שהחברה תחזור למסלול ומעניקים למניה מחיר יעד של 3.5 דולר - פרמיה של 36% על מחיר השוק - "בסוף השבוע האחרון פגישה במשרדינו עם הנהלת סרגון, שהתייחסה בהרחבה לאתגרים הנמשכים בהודו ובחזון החברה על שוק ה backhaul האלחוטי בשנים 2019 ו-2020. 
"נקודות בולטות מהמפגשים כללו (1) לחצים חדשים המשפיעים על פעילות המתחרה הסינית הענקית Huawei במספר שווקים מפותחים וההשפעה העקיפה על סרגון, (2) עיכוב בתזמון ההזמנות בהודו, ו-(3) דינמיקת שוק ה-chipsets (שבבים) הפועלת לטובת סרגון.  בעוד שאנו חיוביים לגבי סיכויי החברה בטווח הארוך והיתרון התחרותי המובהק שלה בזכות מובילות טכנולוגית,  אתגרים בטווח הקרוב בנושאים שאינם בשליטת סרגון, כמו תזמוני הזמנות מהודו ועיתוי השקת רשתות 5G, גורמים להמתין לרמת וודאות גבוהה יותר.  
 
"הערכתינו: חברת סרגון עשתה צעדים ברורים בשיפור הרווחיות בציוד 4G/LTE, אך הוודאות בטווח הקרוב נראית נמוכה וקצב המעבר בין השקת רשתות ה-5G לצד ירידה בקצב בניית 4G בהודו לקראת סוף 2020 לא ברור עדיין.  לאחרונה הישגים באזורים הכוללים צפון אמריקה ואמריקה הלטינית העלו את המרווח הגולמי לרמה ראוייה לציון, 34% בשנת 2018 (ואפילו 35.7% ברבעון הראשון 2019), מה שהוביל לרווח למניה מתואם של 22 סנט ב-2018. 
"בטווח הארוך, אנו מאמינים, שהטכנולוגיה החזקה של סרגון (המודגשת באמצעות עסקאות עם חברות CMBM ו- NEC) וההזדמנויות ב-5G ברחבי העולם, מטיבות עם היכולת של החברה לייצר צמיחה רווחית.  לעת עתה, אנו מעדיפים להמתין להתפתחות נוספת בהודו ולסימנים בשטח של השקת רשתות 5G בשנת 2020 (תזמון אופטימי לדעתינו).  מנית CRNT נסחרת כעת במכפיל רווח מתואם לשנת 2020 של כ-11x, לעומת ממוצע של כ-13x לענף ציוד הטלקום (NEC, Nokia, Ericsson).  מניית סרגון מדורגת באופנהיימר בהמלצת Outperform עם מחיר יעד של 3.50 דולר.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה