ענבל אור לוקחת צעד אחורה - מחזירה לרוכש 400 אלף שקל

ענבל אור החזירה את הכסף למבקש הפירוק ופונה לביהמ"ש בבקשה למחיקת בקשת הפירוק ומינוי המפרק הזמני
|
(3)
ענבל אור, צילום: Bizportal
מעל לשבוע שפרשת העלמת המס של ענבל אור המצויה במעצר בית (לכתבה המלאה) ממשיכה בכותרות והיום מדווחת אור סיטי נדל"ן כי הגיעו להסכמה עם הרוכש, אברהם וולך שהגיש בקשה לפירוק. אור העבירה לוולך חזרה את 400 אלף השקלים (מבלי להמתין 75 יום) ששילם כמקדמה לדירה שהתברר כי נמכרה לאדם אחר. 
הבוקר הצדדים פנו לביהמ"ש המחוזי בת"א בבקשה דחופה למחוק את בקשת הפירוק ומינוי המפרק הזמני. זאת בהמשך לכך ששבוע שעבר רוכש בפרויקט של אור טען באמצעות עו"ד אבנר כהן כי העביר 400 אלף שקל כמקדמה לרכישת דירה שהתברר שנמכרה קודם לכן לאדם אחר ולכן הכספים שהעביר לא נשמרו בחשבון נאמנות. 
עו"ד דן נובהארי המייצג את ענבל אור מסר כי: "הבוקר הגישו הצדדים לבית המשפט המחוזי בהסכמה בקשה לסגירת תיק הפירוק. הצדדים פעלו בהתאם להסכמות הקודמות ביניהם לביטול עסקת המכר ולהשבת כספי המבקש, והמחלוקת שהיתה בין הצדדים באשר למועד קיום ההתחייבות הוסדרה ונפתרה. למעשה מדובר בהסדרת הסכמה קודמת שלא היה מקום לבירורה בבית משפט.
לטענתו של נובהארי אור סיטי איתנה כלכלית  ובטוחים כי ההד התקשורתי יימוג: "כמובן שבבסיס ההסכמה וההסדר עומדת איתנותה הפיננסית של החברה, ולמעשה לא היה מקום להגשת בקשת הפירוק מלכתחילה. הצדדים ממתינים עתה להחלטתו של בית המשפט המחוזי ובטוחים כי באותה המהירות שבה הוגשה הבקשה לפירוק, התיק ייסגר, וכל ההד התקשורתי מסביב להליך יימוג וייעלם. חשוב להדגיש, כי החברה עומדת אחר מלוא התחיבויותיה, לרבות במסמכים החתומים וכמוסכם בין הצדדים". 
תגובות לכתבה(3):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 3.
  עשתה טובה, החזירה כסף לזה ששילם על דירה שנמכרה לאחר.
  ישר א לי 14/03/2016 14:31
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מעניין לכמה היא עוד תחזיר, כנראה שהרבה יברשו את כספם בחזרה. למה לא החזירה לו עד עכשיו? אילמלא בקשתו לפירוק הוא כנראה לא היה מקבל שקל. מריח מסריח.
  סגור
 • 2.
  קודם להפקיד את השיק לראות שהוא לא חוזר .....חחחח (ל"ת)
  הילה 01/03/2016 16:26
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 1.
  אפשר גם לקבל את הכסף בחזרה?! (ל"ת)
  אורר 01/03/2016 15:33
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות