חברת דן מצהירה - המטרה להנפיק הון בבורסה תוך שלוש שנים

גיוס חוב יכול להיות הרבה יותר מהיר; הושלמה מכירת דן וכניסת משקיעים אסטרטגיים לפי הסיכום בין החברות, דן תונפק בתוך 36 חודשים ותעמיק את ההשקעות בטכנולוגיות מתקדמות. אופיר קרני מונה למנכ"ל החברה, כחלק ממערך רחב של מינויים בקבוצה
|
יו"ר חברת דן שמואל רפאלי, צילום: יח"צ

דן חושבת בורסה: היום דיווחה החברה כי השלימה בהצלחה הכנסה של 2 משקיעים אסטרטגיים: ווליו בייס וקרן LBH. לפי הודעת החברה, שני הגופים השקיעו כ-450 מיליון שקל תמורת 40% מהחברה. בנוסף, הסכימו החברות כי בתוך 3 שנים החברה תונפק בבורסה. החברה עשויה הרבה קודם לגייס חוב בבורסה, כפי שדיווחנו לפני כחודש:

שני הגופים החדשים בחברה גברו על חברות גדולות אחרות שהתמודדו, בניהן קרן פורטיסימו, הפניקס, קבוצת האחים וייל ורבוע כחול נדלן של מוטי בן משה. כמו-כן, בהמשך להשקעות של הקבוצה בחברות טכנולוגיה מתקדמות בתחום התחבורה הציבורית, כגון אלקטריון, הופון, שירות הנסיעות באבל ועוד, דן תכוון ותעמיק את השקעותיה בתחום החדשנות והטכנולוגיה המתקדמת בתחבורה הציבורית.
 
במסגרת השלמת העסקה, מונה אופיר קרני למנכ"ל הקבוצה. קרני ששימש עד כה סמנכ"ל הכספים של הקבוצה. מנכ"ל הקבוצה הקודם, עופר זילביגר, מונה ליו״ר משותף יחד עם היו״ר המכהן שמואל רפאלי.
 
שמואל רפאלי ועופר זיליבגר, היו״ר המשותפים של דן, מסרו כי ״אנו שמחים וגאים על השלמת תהליך הכנסת המשקיע לחברת דן. אנו בטוחים שיחד עם הקרן נצעיד את חברת דן קדימה לעידן של התרחבות וצמיחה לטובת כלל בעלי המניות. בנוסף, אנו בטוחים כי הניסיון העשיר של אופיר קרני, המנכ"ל החדש, בתחום התשתיות והיכרותו עם תחומי פעילות החברה, יאפשרו את הובלתה והמשך צמיחתה של חברת דן, ומאחלים לו הצלחה רבה".

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות