הופקדה תכנית לפינוי בינוי בקריית אונו: 930 דירות חדשות במקום 328 ישנות

חברת בוני התיכון מקדמת פרויקט פינוי בינוי רחב היקף בקריית אונו, במקום 15 בניינים עם 328 דירות ייבנו 9 מגדלים חדשים בני 20-16 קומות שיכללו 930 דירות ושטחי מסחר
 | 
פרויקט "לוי אשכול צפון" בקריית אונו, צילום: יח"צ
הועדה המחוזית תל אביב החליטה להפקיד תכנית פינוי בינוי רחבת היקף שיזמה חברת בוני תיכון 0% בוני תיכון 316.3 0% בוני תיכון בסיס:316.3 פתיחה:316.3 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: בקריית אונו: 930 דירות חדשות במקומן של 328 דירות ישנות, וכ-2,500 מ"ר שטחי מסחר על שטח של כ-43 דונם, לאורך רחוב לוי אשכול ובין הרחובות ש"י עגנון ויחזקאל. בוני התיכון תדאג לפינויים של 15 הבניינים הישנים ולבניית הפרויקט. 
על פי התכנית שהופקדה, יוקמו 9 מגדלים חדשים בני 16- 20 קומות, שיכללו בין היתר, 20% דירות קטנות בשטחים של בין 75-87 מ"ר. לאחר מילוי התנאים תועבר התכנית לשלב ההתנגדויות. בשלב זה חברת בוני התיכון עוד לא החלה בשיווק הפרויקט וממתינה לאישור התכנית, אך על פי הערכות דירות 4 חדרים יעלו כ-2.2 מיליון שקל ודירות 5 חדרים כ-2.5 מיליון שקל.
ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון
מיקום הפרויקט:
הפרויקט יכלול חזית מסחרית בקומת הקרקע, לכיוון רחוב לוי אשכול וכן מבני ציבור. במסגרת ההסכם עם הדיירים הקיימים, הם יהיו זכאים לדירות חדשות בנות 3-5 חדרים (בהתאם לשטח הדירה הקיים), הכוללות מרפסת שמש, חניה תת-קרקעית ומחסן. את התוכנית תכנן משרד משה צור אדריכלים.
כמו כן, מידרוג מודיעה היום על אישור מחדש של דירוג Baa3 ושינוי אופק הדירוג משלילי ליציב לסדרות האג"ח ו' ו-ח' של חברת בוני התיכון. החברה אף דווחה אתמול כי השלימה בהצלחה את השלב המוסדי של הנפקת איגרות החוב באמצעות הנפקת סדרה חדשה- אג"ח יא'. בשלב המוסדי, נרשמו ביקושי יתר בהיקף כולל של כ-90 מיליון שקל (היקף הגיוס המקורי עמד על כ-50 מיליון שקל). בסך הכל, השלימה בוני התיכון גיוס של כ-40 מיליון שקל בשלב המוסדי והיא עתידה לגייס היום עוד 10 מיליון בשלב הציבורי. מהחברה נמסר כי כספי ההנפקה מיועדים לפירעון סופי ומוחלט של החוב לאוריגו ולפיתוח פעילותה העסקית של החברה. 

עמי פרץ, מנכ"ל בוני התיכון: "בוני התיכון רואה חשיבות רבה בתחום ההתחדשות העירונית ומשקיעה זמן ומשאבים רבים באיתור פרויקטים מסוג זה, בקידומם, בהשבחת שכונות וותיקות וביצירת שכונות חדשות. אנו מברכים את וועדות התכנון שסייעו לנו בקידום תכנית כל כך גדולה שתשנה את האזור ותיצור סביבת מגורים חדשה וייחודית לרווחת הדיירים ותושבי העיר".  
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה