השקל התחזק במסחר במט"ח: "השוק מתחיל להראות ניצנים של תגובה חיובית למצב ביוון"

האירו מאבד גובה אף הוא ונסחר סביב 5.132 שקלים. ברקע המסחר המשך החששות מעתידה של כלכלת יוון שמחלישה את האירו בעיקר מול הדולר
השקל התחזק במסחר במט"ח: "השוק מתחיל להראות ניצנים של תגובה חיובית למצב ביוון"

השקל התחזק היום במסחר במט"ח. הדולר והאירו היציגים הראו היום חולשה אל מול המטבע הישראלי במסחר במטבעות, זאת כאשר בשעה זו האירו מתחזק אל מול השטר הירוק בעולם.

עם קביעת השערים היציגים, הדולר נחלש ב-0.23% ושערו נקבע על 3.787 שקל. האירו איבד 0.32% ושערו נקבע ברמה של 5.1352 שקל. הליש"ט צנח ב-2.386% ושערו היציג נקבע על 5.661 שקל. נזכיר כי אתמול לא נקבעו שערים יציגים למרות שהתקיים המסחר במט"ח, וזאת בשל חגיגות שושן פורים.

את הירידה החדה שרשם הליש"ט מסביר איתן אדמוני מבנק ירושלים במצב הכלכלי-פוליטי הבעייתי בבריטניה. "המצב הכלכלי בבריטניה לא טוב, אך הממשלה לא יכולה לבצע שינויים קשים מכיוון שהיא רוצה לזכות בבחירות הקרובות", אמר איתן וציין כי "בשוק רואים זאת בעין רעה".

בינתיים בעולם, הדולר נחלש מול האירו ב-0.1% ונסחר ברמה של 1.573 דולר. נזכיר כי מוקדם יותר הדולר התחזק מול האירו, אך בשוק רואים לטובה את ההתפתחויות בעניין יוון.

"השוק מתחיל להראות ניצנים של תגובה חיובית למצב ביוון, כאשר גרמניה וצרפת הולכות לתמוך בה כספית. אנחנו רואים את האירו מתחזק ואני חושב שהמגמה תגבר ככל שהתמיכה תגדל", אמר אדמוני.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות