קרנות הנאמנות: פסגות מובילה בגיוסים, מיטב דש עוברת לפדיונות

תעשיית קרנות הנאמנות מסכמת את הרבעון הראשון של 2019 עם המשך פדיונות. מי מדשדשת בתחתית ומה עשו קרנות הסל? הנתונים המלאים

|
(1)
בנין פסגות, צילום: אלכסנדר כץ
תעשיית קרנות הנאמנות מסכמת את הרבעון הראשון של שנת 2019 עם המשך פדיונות בקרנות המסורתיות. הנתונים מובאים ברקע למגמה מעורבת בשוקי המניות ובעליות שערים באיגרות החוב הקונצרניות והממשלתיות בישראל.
קרנות הנאמנות המסורתיות של מיטב דש שפתחו את שנת 2019 בראש הטבלה עם גיוסים של 210 מיליון שקל בחודש ינואר, עוברות כעת לפדיונות של 18 מיליון אך מתחילת השנה שומרות על גיוסים שהגיעו בחודש מרץ ל-284 מיליון שקל. מיטב דש מנהלת שווי נכסים של 23 מיליארד שקל, השנייה בהיקפה מבין הגופים הנבדקים.
מנגד, קרנות הסל של מיטב דש עברו לגיוסים של מיליון שקל בחודש מרץ ולאחר פדיונות של 330 ו-157 מיליון בחודשים ינואר ופברואר בהתאמה.
מי שעוברות לגיוסים בחודש מרץ הן קרנות הנאמנות של אפסילון עם סכום של 21 מיליון שקל לאחר פדיונות בין החודשים ינואר ופברואר 2019. גיל קורן, מנכ"ל קרנות הנאמנות של בית ההשקעות אפסילון, מסר כי "שינויים פרסונליים שנעשו בהנהלת חברת הקרנות ובצוות ניהול ההשקעות ואופן ניהול ההשקעות המבוסס ניתוח אנליטי בבחירת אג"חים ומניות תוך כדי הקפדה על פיזור מתחילים לבוא לידי ביטוי בביצועי הקרנות".
ממשיכות להוביל את הגיוסים בקרנות הנאמנות המסורתיות בחודש החולף הן הקרנות של פסגות שגייסו במרץ 612 מיליון שקל, כאשר מתחילת השנה מדובר בגיוס של 1.3 מיליארד שקל. סוגרות את השלישייה הפותחת הן קרנות הנאמנות של הראל וילין לפידות עם גיוסים של 292 ו-194 מיליון שקל בהתאמה. ממשיך לדשדש בתחתית הוא בית ההשקעות איביאי עם פדיונות של 345 מיליון שקל.
הנתונים המלאים לפניכם:


תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  לוקחים את אפסילון כדוגמא
  זוזו 01/04/2019 23:18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בית השקעות זעיר שגייס 21 מיליון...בחיייאט לא הגזמתם? הם עוד מעט נעלמים..
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות