חברת סולארפיינט חתמה על הסכם למיזוג לחברה הבורסאית אור סיטי

 | 
בניין הבורסה החדש, צילום: Bizportal
החברה הבורסאית אור סיטי החזקות הודיעה היום כי חתמה על הסכם למיזוג עם חברת סולארפיינט. חברת סולארפיינט נוסדה במאי 2014. פעילות המחקר והפיתוח של החברה מתבצעת במרכז למיקרו-ננו פבריקציה של קרית הטכניון בחיפה, (הטכניון).
במסגרת ההסכם, במידה והמיזוג יושלם, יועברו 100% ממניות חברת סולארפיינט לאור סיטי אחזקות, כאשר בעלי המניות של סולארפיינט יחזיקו ב-46.88% ממניות החברה הממוזגת הבורסאית. עוד הוסכם, כי כתנאי למיזוג יהיו בקופת החברה הבורסאית לפחות 8 מיליון שקל ביום השלמת המיזוג.
חזון החברה הינו יצירת עולם שבו האנרגיה החשמלית זמינה לכל אחד ובכל מקום מבחינה כלכלית גאוגרפית וטכנולוגית. החברה מתכוונת לממש את חזונה על ידי פיתוח טכנולוגיות חדשניות לייצור מערכות חשמל סולאריות, לרבות כבישים, מאגרים ובניינים, כמו כן מפתחת החברה מערכות לאגירה ושימוש באנרגיה על פי מודלים כלכליים חדשניים (PAYG) המאפשרים לכל שכבות האוכלוסייה בעולם ליהנות מיתרונותיה של האנרגיה החשמלית ולהשתמש בה להעלאת איכות חייהם ללא קשר לרמת החיבור שלהם לרשת החשמל (Off-Grid).
החברה מפתחת פתרונות בכל תחומי המעטפת של המערכת הסולארית כולל אמצעי ייצור, אגירה, בקרה, שליטה, וסליקה המתאימים לשווקים שונים.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה