קופיקס תקים בתי קפה בחו"ל עם השותפים מרוסיה: "הולכים על רצפה בטוחה"

 | 
סניף קופיקס ברוסיה, צילום: יח"צ
רשת קופוקס הודיעה היום על חבירה לקבוצת משקיעים ועל הקמת חברת החזקות לצורף פיתוח והקמה של רשתות בתי קפה בשם המותג קופיקס ברחבי העולם. מדובר במהלך שמגיע כחצי שנה לאחר שקופיקס יצאה את גבולות ישראל לרוסיה. קבוצת המשקיעים כוללת את סאטש מלווני, מיכאיל פצ'רסקי וגריגורי פצ'רסקי, עמם חתמה קופיקס אוקטובר האחרון על הסכם לפתיחת סניפי קופיקס ברוסיה. 
קופיקס תחזיק ב-30% מהון המניות של החברה החדשה ללא השקעה כספית מצידה, והמשקיעים יחזיקו ב-70% מהון המניות של חברת ההחזקות.
ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון
חברת ההחזקות, בעלת זכויות השימוש הבלעדיות בשם ובסימן המסחר 'cofix' תקים לבד או יחד עם שותפים, חברת בת בכל מדינה בה יוחלט לפעול במסגרת המיזם, אשר באמצעותה תנוהל הפעילות במדינה הרלוונטית בפורמט פעילות הדומה לפעילות בתי הקפה של אורבן קופיקס בישראל.
על פי התכנית ראשונית לפיתוח פעילות המיזם: במהלך שנת 2017 תחל הקמת התשתיות לשם פעילות המיזם; בשנת 2018 צפויה התחלת פעילות ב-2 מדינות באירופה. בשנים 2019 – 2021 צפויה התחלת פעילות ב-8 מדינות. לא ברור כעת באילו מדינות תפעל החברה החדשה, אך ידוע שהיא לא תפעל בישראל, ארה"ב וטורקיה.
כיום, פועלים 6 בתי קפה של רשת קופיקס במוסקבה, מתוכם 2 בהפעלה עצמית ו-4 מופעלים על ידי זכיינים. בנוסף, נחתמו 17 הסכמים לפתיחת סניפים על ידי זכיינים במדינה.
חיים אהרוןמנכ"ל רשת קופיקס, אמר בשיחה עם Bizportal: "כחצי שנה יש לנו פעילות ברוסיה וכל הזמן יש התעניינות עולמית במותג הזה וזה מה שהוביל את ההתרחבות. כרגע אנו בוחנים את המקומות בהם נפעל ומדברים רק על פעילות בתי הקפה. אני מניח שכמו בישראל נכניס קודם את בתי הקפה ואחרי שהשטח יהיה מוכן נבחן את האפשרות של הקמת סופרים. היתרון הגדול שמצאנו עסקה בה אנו לא אמורים להזרים כסף, אז בגדול אנו הולכים על רצפה די בטוחה".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה