ג'נרל מוטורס מסכמת שנה - רשמה שיא במכירות כלי רכב

|
גאווה אמריקנית
ג'נרל מוטורס (סימול: GM) פרסמה היום (ה')  כי היא מכרה 9.8 מיליון כלי רכב בשנת 2015. השיא נרשם בעקבות העלייה במכירות בשוק הביתי והמשך התרחבות החברה בשוק הסיני.
זו הפעם השלישית ברציפות שבה החברה מציגה שיא שנתי במכירות הגלובאליות. המכירות בארה"ב צמחו ב-6% ל-3.6 מיליון מכוניות, משאיות ושאר כלי רכב. בנוסף, ג'נרל מוטורס מכרה 3.6 מיליון רכבים בסין, בכך סין הפכה להיות השוק העיקרי של החברה. נציין כי לפני שנתיים שינתה החברה את אופן איסוף הנתונים בסין ומנקודה זו ואילך נרשם זינוק ברישום המכירות. 
GM מכרה בשנת 2014 כמות של 9.9 מיליון רכבים - כמות גדולה מהמכירות בשנה שעברה אך הכמות משויכת לשינוי בצורת הספירה של החברה. בעבר החברה ספרה את כמות המכירות על פי הזמנות היבואן ולא על פי המכירות בשטח. המכירות העולמיות של החברה עלו ב-0.2% בשנת 2015 אל מול 2014.
התוצאות הטובות של ג'נרל מוטורס לא יעזרו לה ככל הנראה לחלוף על פני טויוטה ופולקסוואגן בטבלת המכירות העולמית. טויוטה אמורה להציג כמות מכירות גבוהה יותר מ-10 מיליון כלי רכב. פולקסוואגן אמורה לרשום ירידה במכירות לכדי 9.9 מיליון כלי רכב לאור הבעיות שהיו לחברה בשנה החולפת לאחר גילויי הרמאות בדיווחים על זיהויי מנוע של דגמי החברה בארה"ב. 
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות