מלחמת התשה - חברת גינדי הגישה תביעת דיבה נגד דיירי 'שרונה'

חברת גינדי החזקות הגישה תביעת דיבה כנגד נציגות דיירי "שרונה" בסך מיליון שקל 

 | 
(11)
שלוחת הטכניון בשרונה, צילום: יח"צ
הסכסוך בין גינדי החזקות ובין דיירי מתחם שרונה עולה הילוך. אחרי התכסחות גדולה סביב טענות מצד דיירי מגדלי שרונה לבעיות תברואתיות שמייצר מתחם השוק שמתחת למגדלים, לפני שלושה ימים הוגשה תלונה למשטרה מצד הדיירים על כך שבגינדי גונבים מהם חשמל. והיום (ד'), גינדי החזקות משיבה אש ומגישה תביעת דיבה לביהמ"ש השלום בת"א  על סך מיליון שקלים בטענה כי מדובר "בשקרים וטענת סרק". בתוך כך, הוגשה גם מצד הדיירים תביעה לביהמ"ש וצווי מניעה לסגירת מתחם 'שרונה מרקט' מצד נציגי הדיירים ו-9 דיירים פרטיים באמצעות עורכי הדין גבי ספרן ואבי שרף.
בכתב התביעה מצד גינדי החזקות מציינים כי דיירי הפרויקט בשרונה "אינם בוחלים בכל אמצעי לפגוע במוניטין התובעת ובעסקיהן תוך השמצתן בפומבי, יזמו קמפיין תקשורתי רחב היקף, הן בעיתונות הכתובה והן בטלוויזיה, במסגרתו מציגים את התובעות ומנהליהן כלא פחות מאשר עבריינים, פליליים, פיראטים וגנבים".
על התלונה שהוגשה למשטרה על גניבת החשמל טענתם היא כי "תלונת סרק זו הוגשה בחוסר תום לב ובידיעה ברורה כי אין בה כל אמת, כאשר מטרתה היא הכפשת התובעות ופגיעה במוניטין ובשמן – הטוב, והפעלת לחץ פסול עליהן".
על החיבור הפיראטי לחשמל הם מסבירים כי זהו חיבור לגיטימי ותקני בעל מונה נפרד, כאשר "כל שנותר הוא לבצע הפרדה כספית בין החיוב בגין צריכת החשמל של בניין המגורים לבין צריכת החשמל של חברת WEWORK, חיובים אשר הנתונים שלהם מצויים בידי וועד הבניים וחברת הניהול".
נזכיר כי בנובמבר 2015 החלו אי ההסכמות בין דיירי המגדלים של גינדי בשרונה ובין החברה. הדיירים במגדלים טענו לבעיות כבר במסירת הדירות, ביניהן בפעילות המעליות, הצפות מים, ריח של ביוב וכי השוק בשרונה מרקט מוביל לסבל והרס רב. בעקבות כך, בינואר השנה, גינדי החזקות בחרה להעמיד ערבות בגובה 10 מיליון שקל לבקשת הדיירים. כאשר הערבות נועדה לשמש ביטחון שהברה תתקן את ליקויי הבנייה שעליהם הצביעו הדיירים ואם לא יבוצע הם יוכלו לחלט את הערבות. 
מנציגות דיירי גינדי שרונה נמסר: "הודעת גינדי החזקות על הגשת תביעת דיבה כנגד נציגות דיירי שרונה הינה הודעת סרק ותכליתה להפחיד את הנציגות. מדובר בשיטה ידועה של תביעות השתקה מצד תאגידים גדולים שנועדה להרתיע לקוחות הדורשים לעמוד בהתחייבויות".
"בריונות זו לא תצלח. תלונת הדיירים הוגשה רק לאחר שנצבר חומר רב , מרשיע ומפליל נגד בעלי גינדי ועובדיה בקשר לגניבת חשמל ומים לכאורה במאות אלפי ש"ח מהדיירים. מהלכי גינדי מצביעים על כך שבעלי גינדי נתונים בלחץ רב מהעובדות החמורות והמרשיעות לכאורה שנציגות הדיירים הגישה למשטרה ורק חלקם פורסם בתקשורת. אנו שמחים שעניינה של ליטל גינדי ואחיה יגיע לבית המשפט ולמשטרה. אנחנו מברכים על כך ומצפים לכך".
תביעת הדיירים - והצווים לסגירת 'שרונה מרקט'
הדיירים בשרונה מרקט גם כן הגישו תביעה היום (ד') על הליקויים במגדלים שלטענתם נובעים מפעילות המתחם וכי על פי הודעת עיריית ת"א- יפו אין למתחם 'שרונה מרקט' רישוי עסקי ובו כ-100 בתי עסק מתחום המזון.
בתביעה דיירי המתחם מבקשים לבצע הפרדה בין המגדלים ובין מתחם המזון. כמו כן דורשים הם לאכוף הסכם מ-2013 ומסיכום דיון ב-.21.12.15 ולפיו על גינדי החזקות לבצע הפרדה מוחלטת בין המתחם ובין אגף המגורים בפרויקט. כמו כן, דרשו שחוות הדעת של המומחים יצחקי ברבי ויגאל טויסטר יאומצו בכל הנוגע לתיקון ליקויי מערכת הביוב הצנרת והנידוף בפרויקט על חשבון החברה ובקצב לוחות זמנים שייקבע. 
תגובת גינדי החזקות לתביעת הדיירים: "חברת גינדי לא קיבלה שום תביעה בנדון , אך אין ספק שמדובר בניסיון נוסף מצד הדיירים לפגוע במתחם המצליח שרונה מרקט ובעשרות העסקים שעובדים במתחם וזאת לאחר שהובהר לדיירים שהחברה לא תסחט ולא תחתום על הסכם פשרה שלישי מולם, גינדי החזקות מאמינה ובטוחה כי בית המשפט ישים קץ לקמפיין השקרי ורווי השמצות של קומץ הדיירים בפרוייקט".
תגובות לכתבה(11):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 9.
  מגדלי שרונה דמי הניהול יקרים להחריד ורועש כאן
  מרק 07/05/2016 22:08
  הגב לתגובה זו
  0 0
  כל ערב יש במגדלי שרונה מסיבה ריחות המסעדות עולות לדירות דמי הניהול יקירים להחריד ואין כאן חדר כושר או בריכה אפילו חדר אופניים אין כאן . בקיצור אל תגורו במגדלי שרונה לא מומלץ יקר רועש ומסריח.
  סגור
 • 8.
  גינדי-"צדיקים" בנים של "צדיקים" משנות השמונים-זוכרים ?
  יוסף 20/04/2016 16:39
  הגב לתגובה זו
  1 0
  גינדי "צדיקים בני צדיקים" - זוכרים ?? ) ) הלקוחות שלהם נוכלים וסחטנים. כל הלקוחות שלהם כאלה - בפרויקט שרונה , בפרויקט בפתח תקווה , בפרויקט בשוהם ,בפרויקט השופטים , בפרויקט בכרמי גת קיבלו הגינדים פרס לשלם קנס למדינה כי היו "צדיקים וישרים". אני רוצה להמליץ על גינדי להדליק משואה ביום העצמאות כצדיקי מדינת ישראל. עובדה הם תובעים באותה שיטה בדיוק בכל פרויקט את לקוחותיהם הרמאים שלא מסכימים שחיפויי קירות יעופו ויסכנו אותם , לקוחות שלא מקובל עליהם שהמעליות לא יעבדו, לקוחות שלא מסכימים לכך שאין מים זורמים בצנרת וכשיש מים זה מי הביוב שעולים מהעסקים הפרטיים והחיבורים הפיראטיים שלהם .לקוחות שלא מסכימים שגונבים להם חשמל. כל מי שלא הספיק להיות הלקוח של "הצדיקים"-גינדי שיעמוד בתור ואחרי שישלם ממיטב כספו צפויה לו מסכת התעללות מהצדיקים תוך איומים ותביעות. נא לעמוד בתור הפראיירים הבאים - הרשימה החלקית של הלקוחות "הרמאים" נמצאת בפייסבוק מאוכזבי גינדי החזקות. חג שמח וכשר
  סגור
 • 7.
  לא רוצים גינדי בשרונה
  גיל 20/04/2016 14:40
  הגב לתגובה זו
  5 0
  ןגם לא בשום פרויקט. חברה שדומה לקלאב הוטל מוכרים דירות בקמפיין שיווקי אגרסיבי, שלאחר מכן מתבברים כל הבעיות והריקבון שלהם. בניה ירודה מאוד, גימור גרוע מאוד, מרפסות נופלות, זכוכיות נשברות, לובי עם תשתיות מיושנות, חשמל פיראטי, צנרת בסטנדרטים ירודים. אידיוט מי שקונה מהם.
  סגור
 • 6.
  לא קונים גינדי
  לא קונים גינדי 20/04/2016 13:18
  הגב לתגובה זו
  7 0
  לא קונים גינדי
  סגור
 • 5.
  קודם כול
  ברבור שחור 20/04/2016 13:05
  הגב לתגובה זו
  0 0
  שאחד הגינדי ישנו את שם החברה.כבר לא ברור מי זה מי .מי הטובים ומי הפחות.ולמי נפלו מרפסות...
  סגור
 • 4.
  הכל רקוב בממלכת גינדי .. תאבי בצע חמדנים ותו לא (ל"ת)
  שי 20/04/2016 13:05
  הגב לתגובה זו
  3 0
  סגור
 • 3.
  לא מבין מי עוד קונה דירה מהגינדי האלה
  אזרח 20/04/2016 13:03
  הגב לתגובה זו
  3 0
  גינדי, ענבל אור, חפציבה, כולם אותה מרקחה.
  סגור
 • 2.
  החיים והמוות ביד הלשון
  חיים 20/04/2016 13:00
  הגב לתגובה זו
  1 0
  Www.kec4u.co.il
  סגור
 • 1.
  ככה נראה שוק הנדלן הישראלי...לכו רוצו לשים מיליונים על
  ' 20/04/2016 12:44
  הגב לתגובה זו
  8 0
  זה...יום אחד תסתכלו אחורה ותתפסו את הראש תשאלו את עצמכם איך היינו כל כך מטומטמים...למי נתנו את מיטב כספנו...למי מסרנו את עתידנו....
  סגור
 • צודק ב- 100% (ל"ת)
  שי 20/04/2016 13:40
  הגב לתגובה זו
  14 0
  סגור
 • צודק ב- 100% (ל"ת)
  שי 20/04/2016 13:40
  הגב לתגובה זו
  3 0
  סגור