קבוצת דלק תמכור את אחזקותיה בהפניקס בדיסקאונט של כ-12%

קרן סנטרברידג', ביחד עם קרן גלטין פוינט, חתמו על הסכם מחייב לרכישת כ-32.5% ממניות הפניקס לפי מחיר של 20.6 שקלים למניה
 | 
יצחק תשובה, צילום: חן גלילי
קרן סנטרברידג', ביחד עם קרן גלטין פוינט, חתמו על הסכם מחייב לרכישת כ-32.5% ממניות חברת הפניקס +0.74% הפניקס 2,177 +0.74% הפניקס בסיס:2,161 פתיחה:2,166 גבוה:2,228 נמוך:2,142 תמורה:6,661,074 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: אחזקות מקבוצת דלק. המכירה תתבצע במחיר של כ-20.6 שקלים למניה, מחיר זה מהווה דיסקאונט של כ-12% על שער הבסיס של המניה הבוקר. השלמת ‏העסקה ‏כפופה ‏לקיומם ‏של תנאים ‏מתלים, ‏הכוללים ‏בין ‏היתר, ‏קבלת ‏היתר שליטה‏ ואישורים ‏רגולטוריים נוספים‏.
במסגרת ההסכם, רכישת מניות הפניקס תתחלק ל-2 חלקים כאשר בחלק הראשון ימכרו כ-30% מהמניות שברשות דלק במחיר של כ-1.6 מיליארד שקל כאשר בחלק השני של העסקה כ-2.5% מהמניות הנותרות בידי קבוצת דלק ימכרו תמורת 120 מיליון שקל.
ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון
"סנטרברידג' וגלטין פוינט מאמינות שרכישת הפניקס, מהווה הזדמנות עסקית בשל אחזקותיה בחברת הביטוח וכן בעלות בנכסים אטרקטיביים אחרים", כך נמסר מהרוכשות, "לרבות בית ההשקעות אקסלנס, חברת גמא המתמחה בסליקת אשראי, רשת בתי הדיור המוגן 'עד 120' ומספר סוכנויות ביטוח, מהוות הזדמנות עסקית ייחודית".
בסנטרברידג' וגלטין פוינט מזהים מספר נקודות מהותיות בשוק ההון והביטוח הישראלי המדגישות את האטרקטיביות של ההזדמנות העסקית ומציינים את החוסן והצפי לצמיחה בכלכלה הישראלית, שוק יציב הנמצא בצמיחה ובו מספר שחקנים מבוססים, שוק הון וביטוח גדול ומפותח עם הסדרה נאותה, סביבה דינמית המותירה מקום לחדשנות והזדמנויות לשילוב הפרקטיקות המיטביות בניהול השקעות ונכסים.
בן לנגוורת'י, מנהל בכיר בשותפות סנטרברידג': "להפניקס רקורד מוכח בהשגת תוצאות חיוביות בשוק הביטוח הישראלי. אנו מצפים לעבוד יחד עם ההנהלה הבכירה של החברה והעובדים על מנת לשמר את מעמדה המוביל בקרב חברות הביטוח הישראליות".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה