גיורא בר דעה מונה למנכ"ל שטראוס

בר דעה מונה לנשיא ומנכ"ל קבוצת שטראוס, לאחר הפרישה של גדי לסין שסיים את תפקידו ביולי האחרון
 | 
גיורא בר דעה שטראוס, צילום: יח"צ

עופרה שטראוס יו"ר דירקטוריון קבוצת שטראוס -2% שטראוס 10,280 -2% שטראוס בסיס:10,490 פתיחה:10,410 גבוה:10,460 נמוך:10,270 תמורה:4,717,415 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: הודיעה היום כי דירקטוריון הקבוצה מינה את גיורא בר דעה (65) לנשיא ומנכ"ל קבוצת שטראוס, זאת לאחר הפרישה של גדי לסין שסיים את תפקידו ביולי האחרון כנשיא ומנכ"ל הקבוצה. 

לאחר הפרישה של לסין כיהן בר דעה כממלא מקום למנכ"ל לאחר שבארבע השנים האחרונות היה משנה למנכ"ל.  בר דעה החל את דרכו בשטראוס לפני כ-22 שנים במהלכן שימש במספר תפקידים ניהוליים בכירים.
ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון
בר דעה כיהן בתפקיד מנכ"ל שטראוס ישראל - כלומר הפעילות של שטראוס ועלית בישראל בלבד - בשנים 2003 עד 2007 לאחר מיזוג שטראוס עם עלית. בתקופה זו התפוצצה פרשת קדבורי, במסגרתה קנסה רשות ההגבלים את עלית על חסימת דרכי ההפצה של השוקולד המתחרה קדבורי.
ראשיתה של הפרשה בתחילת שנות האלפיים, כאשר חברת כרמית +3.83% כרמית 1,275 +3.83% כרמית בסיס:1,228 פתיחה:1,228 גבוה:1,275 נמוך:1,275 תמורה:1,785 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא:  החלה לשווק את מוצרי השוקולד של חברת קדבורי הבריטית בישראל. בעקבות תלונות כי שטראוס עלית בראשות בר דעה הכשילה לכאורה את מכירות קדבורי בישראל, ואף אנשיה פעלו לדחיקת מוצרי השוקולד מהמדפים, החלה הרשות להגבלים עסקיים בחקירה. הפרשה הסתיימה  כאמור לאחר תשלום קנס.
כתוצאה מהחקירות יצא בר דעה מהפעילויות בישראל. בר דעה יצא לארצות הברית כדי לנהל את פעילות שטראוס בצפון אמריקה, במהלך תקופה זו כיהן כמנכ"ל ויו"ר מקס ברנר ופיתח את השותפות עם פפסיקו שהתרחבה לשותפות גלובלית. בר דעה הקים את  אובלה, פעילות הסלטים והמטבלים בשותפות עם פפסיקו מחוץ לצפון אמריקה, הפעילה כיום באוסטרליה, ניו זילנד, מקסיקו הולנד וגרמניה. 
"אני נרגשת ושמחה לבשר על החלטת דירקטוריון קבוצת שטראוס למנות את גיורא בר דעה לנשיא ומנכ"ל הקבוצה. דירקטוריון שטראוס בחן את המינוי לאור אתגרי הקבוצה בעתיד תוך הגדרת המנהיגות שתאפשר לנו להמשיך וליצור ערך גדל לכל בעלי העניין שלנו. במסגרת התהליך מופו מועמדים חיצוניים ופנימיים", אמרה יו"ר דירקטוריון קבוצת שטראוס, עופרה שטראוס.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה