אורן הוד מונה לתפקיד מנכ"ל אלון רבוע כחול

אחרי אישור החלטת המחזיקים בהסדר אפריקה השקעות, מוטי בן משה ממנה את אורן הוד כמנכ"ל אלון רבוע כחול. עד כה שימש הוד מנכ"ל אפריקה מגורים

 | 
אורן הוד, צילום: יח"צ; סיון פרג'
לאחר שאתמול (יום ג') אישרו מחזיקי האג"ח של אפריקה השקעות את ההסדר במסגרתו ירכשו חברה בשליטת מוטי בן משה ורבוע כחול שבבעלותו המלאה, את החברות בקבוצת אפריקה ישראל, מודיע דירקטוריון אלון רבוע כחול כי קיבל את המלצת בן משה, למנות את אורן הוד, המשמש כיום כמנכ"ל אפריקה מגורים +0.93% אפריקה מגורים 7,780 +0.93% אפריקה מגורים בסיס:7,708 פתיחה:7,708 גבוה:7,780 נמוך:7,780 תמורה:24,040 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: , כמנכ"ל אלון רבוע כחול.
הוד ייכנס לתפקידו בכפוף לאישורו של בית המשפט את הסדר החוב באפריקה השקעות, במסגרתו נכללת גם הצעת רבוע כחול לרכישת מניות השליטה באפריקה ישראל נכסים.  בכפוף להחלטות הדירקטוריונים השונים, הוד צפוי לכהן גם בתפקיד סגן היו"ר בחברות-בת שונות ברבוע כחול ובאפריקה ישראל.
 
ישראל יניב, המכהן כעת בתפקיד מנכ"ל רבוע כחול, בנוסף לתפקידו כיו"ר דור אלון דלק, יתמקד בקידום עסקי הדלק של הקבוצה, במסגרת תפקידו כיו"ר חברת האנרגיה דור אלון, לאחר מינויו של מר הוד כמנכ"ל רבוע כחול.
 
עד לסוף 2016, הכפיל הוד את היקף ההכנסות של החברה לסך של כ-1.281 מיליארד ש"ח,  כאשר את שנת 2017 סיימה אפריקה ישראל מגורים עם רווחי שיא של כ-141 מיליון ש"ח המהווים 15.6% תשואה להון. לאפריקה ישראל מגורים צבר ניכר של קרקעות ומגוון רחב של פרויקטים לביצוע בשנים הקרובות.
אורן הוד ימשיך, לכהן כמנכ"ל אפריקה מגורים בשלב זה ולאחר מכן, במסגרת תפקידו כמנכ"ל רבוע כחול נראה כי הדירקטוריונים הרלבנטיים יתבקשו לאשר את כהונתו גם כיו"ר אפריקה ישראל מגורים. 
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה