בית המשפט אישר למכור את זכויותיה של ענבל אור בפרויקט ברמת גן

הזכויות הן בשתי דירות; דירה רגילה בקומה ה-9 ובפנטהאוז בפרויקט 'השניים' ברחוב ארלוזרוב ברמת גן

|
(1)
ענבל אור, צילום: ענת דניאלי
בית המשפט אישר לכונס הנכסים למכור את זכויותיה של ענבל אור בשתי דירות בפרויקט "השניים" ברחוב ארלוזורוב 13 ברמת גן. ההחלטה הנה בעקבות בקשה של כונס הנכסים, עו"ד איתן ארז, לממש את שתי הדירות של אור בפרויקט.  נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב, השופט אורנשטיין כתב בהחלטתו לאפשר מכירת דירותיה של אור: "אני מסמיך את המנהל המיוחד ואת ב"כ קבוצת הרוכשים לממש את זכויות החברה בקבלת הדירות".
יש לציין כי ענבל אור ניסתה לדחות את הדיון כשם שהיא נעדרת ייצוג ובעלת קושי בשכירת שירותי עורכי דין. "החייבת עתרה לדחיית הדיון בהיעדר ייצוג וקושי בשכירת שירותי עו"ד", נכתב בהחלטה. 
הזכויות של ענבל אור הן בדירה רגילה ובפנטהאוז שבבעלותה. לבקשה של עו"ד איתן ארז היה מתנגד אחד בשם יוסי גרשון, שטען, כי יש לו הסכם עקרונות עם ענבל משנת 2014 לפיו הוא רוכש ממנה את הפנטהאוז, וכי כבר שילם לה מקדמה של כ-100 אלף שקל. במסגרת הסכם הפשרה שאושר, הוסכם שהוא יורד מטענתו ויקבל מהתמורה 150 אלף שקל. 
פרויקט השניים החל בשנת 2011, כאשר גובשה קבוצה לרכישת הקרקע של הפרויקטים. לחברת אור סיטי נדל"ן נרשמו הערות אזהרה, שמקנות לה בהתאם להוראות הסכם השיתוף זכות לשתי יחידות בפרויקט - האחת בקומה ה-9 והשנייה דירת הגג מספר 44. הפרויקט היה אמור להיות בליווי בנק ירושלים אך נקלע להליכי חדלות פירעון והבנק סירב לתת ליווי לפרויקט. בנסיבות אלה עתרו בעלי התפקידים לקבוצת הרוכשים בכדי לממש את הזכויות של החברה בדירות. מכירתן של אלה ותמורת המכירה תופקד בידיהם לשם עריכת התחשבנות. 
בעניין הבקשה לדחות את הדיון, נכון להיום לענבל אור אין ייצוג כשם שעורך דינה האחרון, אוריאל זעירא פרש מן הייצוג כאשר הודיע לבית המשפט על רצונו בהפסקת הייצוג של ענבל אור וקבוצת החברות אור סיטי נדל"ן. זעירא הוא העורך דין שהחזיק את הזמן הרב ביותר בייצוגה של אור שנמשך מספר חודשים. מתחילת הפרשה החליפה ענבל אור למעלה מעשרה עורכי דין וביניהם עו"ד ד"ר ויינרוט, עו"ד אילן בומבך ונוספים שבחרו להתפטר מייצוגה של אור. 
נזכיר כי בתחילת חודש אוגוסט הוציא נשיא בית המשפט המחוזי, השופט איתן אורנשטיין, צו פירוק לקבוצת החברות של אור וקבע כי היא תגיש דו"ח מפורט אודות נכסיה והוצאותיה ותעבור חקירה על מנת להכריע אם יש להכריז עליה כפושטת רגל.
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  לבדוק את התנהלותה מול הלקוחות החל מהפרויקטים הראשונים.
  יוסף 12/09/2016 14:22
  הגב לתגובה זו
  0 0
  לא אופתע שדרך פעולתה ומעשיה החלו מבראשית. שווה בדיקה.
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות