התנהגות שוק המניות תומכת בהמשך מגמה חיובית

האסטרטג הטכני של אופנהיימר התייחס לסוגיית ה-ValuLine הרחב, וממליץ על השקעה בקרן סל של חברת הצמיחה הגדולות - Russel 1000 Growth
 | 
דובים ושוורים, צילום: Istock
התנהגות שוק המניות תומכת בהמשך מגמה חיובית, כך מסביר האסטרטג הטכני של בית ההשקעות אופנהיימר בסקירתו השבועית, בה בין היתר התייחס לסוגיית השתתפות צרה יחסית של מניות מדד ה-ValueLine הרחב, הכולל 1,700 מניות, אשר בשקלול שווה טרם כבש שיא חדש, בניגוד למדד ה-S&P500 הרחב המשוקלל שווי שוק.
לדבריו של ואלד, מצב זה נובע בראש ובראשונה מביצועים חלשים יחסית של מניות ערך, כאשר מדד הערך של המניות הקטנות Russell2000 Value הציג במהלך השנה האחרונה ביצועי חסר של כ-20% לעומת מדד ה-Russell 3000 הרחב. לעומתו, מדד מניות הצמיחה הגדולות Russell1000 הציג בתקופה מקבילה ביצועי יתר לעומת המדד הרחב.
בעקבות כך, ממשיך ארי ואלד להמליץ על השקעה בקרן סל של חברת הצמיחה הגדולות, Russell 1000 Growth (סימול: IWF), וצופה לה ביצועי יתר גם בתרחיש החלשות במצב השווקים.
בנוסף, האסטרטג הטכני של אופנהיימר ממשיך בהמצתותיו על מניות המומנטום, הן בשוק הרחב, באמצעות קרן סל  iShares Momentum ETF (סימול: MTUM) והן בקרב מניות החברות הקטנות, באמצעות קרן סל Invesco Small-cap Momentum ETF (סימול: DWAS). בצד השלילי, משמר ארי ואלד את המלצת "שורט" על סקטור האנרגיה, באמצעות קרן סל Energy SPDR (סימול: XLE), נוכח חולשה יחסית של סקטור האנרגיה לעומת המדד הרחב.
ברמת מניות בודדות, מציג ארי ואלד בסקירתו השבועית מספר קבוצות המניות המומלצות בשל תבניות טכניות שונות. בסקטור הבריאות הוא מציין את המניות שעברו לאחרונה ממגמת ירידה לעליה (Bullish Reversals), כגון חברות טכנולוגיה רפואית HMSY, HQY ו-TDOC, מניית ביוטכנולוגיה EXEL ומניית מובילת שירותי הבריאות UNH וכן מניית חברת מכשור רפואי IART.
בסקטור הטכנולוגיה, מפריד ואלד בין המלצות היפוך שורי במניות NVDA, GDDY ו-VRNS הישראלית, לבין המלצות קניה מתוך חולשה, כגון VMW ו-VRNT הישראלית ומניית SPSC.
בסיכום דבריו, ממליץ ואלד על שלוש מניות מומנטום שפרצו לאחרונה את רמות ההתנגדות הטכנית – חברות הטכנולוגיה בעלות זיקה ישראלית MRVL ו-LPSN, ומניית רשת הקוסמטיקה ULTA.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה