: ישראל לדרברג המשנה למנכ"ל וסמנכ"ל הכספים ב- HOT פורש

סמנכ"ל הכספים שליוו את החברה במהלך החשוב של המיזוג הפיננסי של חברות הכבלים לתוך החברה המאוחדת HOT טוען כי מיצה ופונה לדרך חדשה בניהול עסקים פרטיים
|
ישראל לדרברג, צילום: יח"צ

חברת התקשורת {הוט} מודיעה היום (ג') על שינוי בהנהלתה הבכירה. ישראל לדרברג, המכהן כמשנה למנכ"ל וסמנכ"ל הכספים ב-HOT ב- 10 השנים האחרונות, הודיע אתמול להרצל עוזר, מנכ"ל קבוצת HOT, על רצונו לסיים את תפקידו בחברה, לטובת ניהול עסקים פרטיים.

לדרברג ימשיך בתפקידו כמשנה למנכ"ל וכסמנכ"ל הכספים ב- HOT בחודשים הקרובים, עד למציאת מחליף. נציין כי סמנכ"ל הכספים ליוו את החברה במהלך החשוב של המיזוג הפיננסי של חברות הכבלים לתוך החברה המאוחדת HOT וכן הוביל את ההנפקה בהיקף של 1.5 מיליארד שקלים.

"הגעתי לחברת ערוצי זהב, בשלב בו נצברו הפסדי עתק וגירעונות כספיים, תוך חשש כבד להמשך פעילותה", אומר לדרברג, "ואילו היום אני עוזב חברת תקשורת ממוזגת שמימשה את חזון הטריפל, חברה מובילה שעברה לרווחיות, והיא בעלת איתנות פיננסית", מוסיף.

"לאחר 10 שנים אינטנסיביות, במציאות עסקית מורכבת ומאתגרת, מיציתי את עצמי, ואני פונה לדרך חדשה. אני מודה על האמון ועל ההזדמנות שניתנה לי, להיות שותף לאחד המהפכים העסקיים המשמעותיים ביותר בשוק התקשורת הישראלי", כך לדברי לדרברג.

הרצל עוזר, מנכ"ל קבוצת HOT: "צר לי על החלטתו של ישראל, אך אני מכבד אותה. לאורך השנים הוביל ישראל את התחום הפיננסי בחברה להישגים מרשימים, והיווה עוגן מרכזי בהנהלה. ברצוני להודות לו על תרומתו הרבה, ולאחל לו הצלחה בדרכו החדשה."

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות