אמדוקס עומדת בתחזיות: רווח של 132 מיליון דולר ברבעון שחלף

חברת ההייטק פרסמה הלילה את התוצאות הכספיות אשר עמדו בתחזיות שסיפקה החברה. המנכ"ל: "אנו רואים סימנים מעודדים בהתקשרויות עם לקוחות ובתנופת מכירות"
|
מחשב
חברת אמדוקס (סימול: DOX) פרסמה הלילה את תוצאותיה הכספיות לרבעון שהסתיים בסוף חודש מארס. עבור אמדוקס מדובר ברבעון השני של שנת הכספים 2014 מאחר והשנה הכספית של החברה מתחילה בחודש אוקטובר ומסתיימת בסוף ספטמבר.

אמדוקס סגרה את הרבעון שחלף עם הכנסות שיא של 897 מיליון דולר, גידול של כ-8% לעומת הרבעון המקביל. ההכנסות של החברה עומדת בטווח התחזיות שסיפקה החברה למכירות בהיקף של 880-910 מיליון דולר. שינויים בשער החליפין גרעו כ-2 מיליון דולר מהשורה העליונה.

בשורה התחתונה רשמה אמדוקס מתואם (Non-GAAP) של 131.9 מיליון דולר שהם 81 סנט למניה. מדובר ברווח העומד ברף העליון של התחזיות שסיפקה החברה לרווח של 75-81 סנט למניה. ברבעון השני ייצרה אמדוקס כ-131 מיליון דולר מפעילות שוטפת כאשר התזרים הפנוי הסתכם ב-106 מיליון דולר. כמו כן, אמדוקס ורכשה מניות של עצמה במסגרת תוכנית ביי-בק בהיקף של 85 מיליון דולר.

לרבעון הבא של השנה צופה אמדוקס מכירות בטווח של 885-915 מיליון דולר. הרווח המתואם למניה צפוי להסתכם ב-75-81 סנט למניה. במקביל לדוחות אישר הדירקטורים חלוקת רבעוני בשיעור של 15.5 סנט למניה. היום הקובע לדיבידנד הוא ה-30 ביוני והתשלום יבוצע ב-18 ביולי.

אלי גלמן, מנכ"ל החברה הביעה את שביעות הרצון שלו מהתוצאות הכספיות של החברה וציין: "המוצרים והשירותים שלנו בתחום תוכנות הרשת מתקבלים יפה ואנו רואים סימנים מעודדים בהתקשרויות עם לקוחות ובתנופת מכירות, אשר להשקפתנו מהווים תיקוף ראשוני לאסטרטגיה שלנו בתחום חדש זה".תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות