דוחות טובים לאמדוקס: עלייה קלה ברווח, עם תחזית חיובית לעתיד

מניית אמדוקס מוסיפה 0.8% לערכה לאחר פרסום התוצאות הרבעוניות, בהן ציין המנכ"ל אלי גלמן שהוא מצפה לצמיחה גבוהה יותר
 | 
דוחות
חברת הטכנולוגיה הישראלית אמדוקס (סימול: DOX) מדווחת היום (ד') על הכנסות של 864.0 מיליון דולר ברבעון הראשון של שנת הכספים שהסתיים ב- 31 בדצמבר 2013, גידול של 2.2% בהשוואה לרבעון הרביעי של שנת הכספים 2013 וגידול של 4.6% בהשוואה לרבעון הראשון אשתקד.

הרווח הנקי, שלא על פי כללי חשבונאות מקובלים (non-GAAP), הסתכם ב-122.6 מיליון דולר, או רווח מדולל למניה של 0.76 דולר, בהשוואה לרווח נקי, שלא על פי כללי חשבונאות מקובלים (non-GAAP), של 119.4 מיליון דולר ארה"ב, או רווח מדולל למניה של 0.73 דולר, ברבעון הראשון אשתקד.

הרווח הנקי, שלא על פי כללי חשבונאות מקובלים (non-GAAP), ברבעון הראשון של שנת הכספים 2014, מחושב בניכוי הפחתת נכסים בלתי מוחשיים שנרכשו והוצאות אחרות הנובעות מרכישת חברות והוצאות תגמול מבוסס הון, נטו לאחר מס, בסך 21.1 מיליון דולר, וברבעון הראשון של שנת הכספים 2013 בניכוי הפחתות אלו והוצאות אחרות הנובעות מרכישת חברות והוצאות תגמול מבוסס הון, נטו לאחר מס, בסך 20.4 מיליון דולר.

הרווח הנקי ברבעון הראשון של שנת הכספים 2014, על פי U.S. GAAP, הסתכם ב-101.4 מיליון דולר, או רווח מדולל למניה של 0.63 דולר, לעומת על פי U.S. GAAP, של 99.0 מיליון דולר, או רווח מדולל למניה של 0.61 דולר, ברבעון הראשון אשתקד.

"פתחנו את שנת 2014 עם ביצועים איתנים, כאשר ההכנסות, הרווחיות והרווח למניה עמדו בציפיותינו. הביצועים בצפון אמריקה היו חזקים כתוצאה מתמיכתנו ביוזמות אסטרטגיות של לקוחות מרכזיים, לרבות AT&T, עם התגברות התחרות בין חברות התקשורת. באירופה, זכיות בחוזים חדשים תרמו לצמיחה שלנו באזור בהשוואה לשנה שעברה, זו הפעם הראשונה מזה חמישה רבעונים. לסיום, בשווקים המתעוררים, תוצאות הרבעון הראשון משקפות תנודות נורמליות בעמידה באבני הדרך של פרויקטי טרנספורמציה; ועם זאת, הגורמים המניעים בשוק לטווח הארוך נותרו חיוביים, ואנו ממוצבים היטב מבחינה אסטרטגית בכדי לפעול למיצוי פוטנציאל ההזדמנויות העשיר שאנו רואים לפנינו," אמר אלי גלמן, מנכ"ל אמדוקס.

גלמן הוסיף ואמר: "אנו עוקבים מקרוב אחר אי-הוודאות הרבה בסביבה העסקית הגלובלית, לרבות זו הנובעת מפעילויות מיזוג שהוכרזו ומפעילויות מיזוג פוטנציאליות בקרב חברות תקשורת בצפון אמריקה. אנו צופים צמיחה של 5% עד 8% בהכנסות לכל שנת הכספים 2014. שיעור זה גבוה מעט מהתחזית הקודמת שלנו, ומושפע ממועדי הסגירה של עסקאות רכישה ומביצועים של נכסים שרכשנו לאחרונה".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה