אורנשטיין אישר למכור דירותיה של ענבל אור - בהן פנטהאוז עם נוף לספארי

 | 
ענבל אור, צילום: ענת דניאלי
הדירות של ענבל אור: היום (ב׳) מתקיים דיון בעניין מימוש נכסיה של ענבל אור שאליו לא התייצבה בזמן ואף איחרה בכשעה וחצי כאות מחאה על כינוס ומימוש נכסיה. במהלך הדיון אישר נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב, השופט אורנשטיין לכונס הנכסים, עו״ד איתן ארז, ועו"ד עמית פינס מטעם בנק מזרחי טפחות, למכור שורה של נכסים הרשומים ע"ש ענבל אור וקבוצת החברות בבעלותה, אור סיטי נדל״ן. 
הנכסים שאושרו למימוש הם שני מני פנטהואזים, האחד בנווה יהושוע 56 ברמת גן, 5 חדרים במגדל הטייסים, והשני ברחוב הל"ה בגבעתיים, גם כן 5 חדרים, בה התגוררה עד לחודש אוגוסט האחרון. בנוסף, תימכר דירת 5 חדרים ברחוב בן אליעזר בר"ג ועוד זכות לדירת מיני פנטהוז 5 חדרים ברחוב פוריה בת"א. על פי חוו"ד שמאיות שהגישה אור בעבר לבית המשפט, שווי הנכסים הללו הוא כ-17 מיליון שקל.
בהמשך הדיון אורנשטיין אישר לממש 2 דירות נוספות של ענבל אור, בפרויקט שברחוב אחד העם 16 בר״ג. לצורך כך מינה את עו"ד איתן ארז ועו"ד מאיר הלר (המייצג את הנציגות של פרויקט אור על הפארק) ככונסי הנכסים למימוש 2 דירות בפרויקט שברחוב אחד העם 16 בר"ג. מדובר ב-2 דירות שיימכרו – אחת בקומה 26, פנטהאוז ענקי המתפרס על קומה שלמה ופונה לסאפרי ומוערך בכ-7 מיליון שקל; ודירה שנייה הנמצאת בקומה 12.
וכך כתב השופט אורנשטיין בהחלטתו: "כעולה מהבקשות, התקיימו מספר עילות בידי הבנק למימוש השעבודים. בין אלה הקלען של קבוצת החברות והחייבת לחדלות פרעון; אי פרעון ההלוואת; אין ממש בטענות החייבת והחברות באשר לתוקף השעבודים; גם אם יש מחלוקת על גובה החוב אין באלה כדי למנוע מימוש השעבודים; החייבת הודתה בחובות ניכרים לבנק בין היתר בבקשת הקפאת הליכים שהגישה בראשית הליכי חדלות פרעון; אין לחייבת מעמד להתנגד בהינתן שהיא נמצאת בהליך כינוס נכסים, לא כל שכן היא רק בעלת מניות בחברות ומשכל מעמדה נדחה". 
"משכך ניתן בזה פסק דין כמבוקש [...] אני ממנה את עוה"ד עמית פינס ואיתן ארז ככונסי נכסים לאכיפת השעבוד ומעניק להם את הסמכויות המבוקשות שדרושות להם למימוש הנכסים המשועבדים".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות