מפרק אדמה לביהמ"ש: אורן קובי פלש לדירה במגדלי YOO

מפרק אדמה, עו"ד חגי אולמן, כתב בבקשה לפינוי אורן קובי מהדירה: "לחייב לפנות לאלתר את הדירה במגדלי YOO אליה פלש לאחר ששוחרר ממעצר בית"
|
(8)
אורן קובי, צילום: ענת דניאלי

מפרק אדמה, עו"ד חגי אולמן ממשרד יהודה רוה ושות', פנה לבית המשפט בבקשה לחייב לפנות את אורן קובי מדירתו במגדלי YOO. לפי הבקשה, קובי פלש לדירה לאחר ששוחרר ממעצר בית, וכן אחרי שניתנה החלטה המאשרת מימוש דירה זו במגדלי YOO ודירותיו הנוספות של קובי במגדלי אקירוב ובשוהם. כמו כן, המפרק מבקש שאם קובי לא יפנה את דירתו הוא יפונה בסיוע משטרת משטרת ישראל. בתוך כך, נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב השופט איתן אורנשטיין קבע כי על אורן קובי להשיב לבקשת הפינוי עד ה-27.9.

בבקשה נכתב: "בהמשך להחלטת בית המשפט מיום ה-8 בספטמבר, אשר הורתה על מימוש משותף על ידי עו"ד ערן רייף ועו"ד חגי אולמן, של דירות החייב במגדלי אקירוב, במגדלי YOO ושתי דירות בשוהם, מתבקש בית המשפט להורות לחייב לפנות לאלתר את הדירה במגדלי YOO אליה פלש לאחר ששוחרר ממעצר בית, ולאחר שניתנה כבר החלטת בית המשפט הנכבד המאשרת את מימושה של הדירה. בית המשפט מתבקש לקבוע, כי אם החייב יימנע מלפנות את הדירה במגדלי YOO לאלתר, יפונה החייב מהדירה לאלתר בסיוע משטרת ישראל. כן מתבקש בית המשפט להורות לחייב למסור לאלתר את כל מפתחות הדירות נשוא הליך המימוש לידי כונסי הנכסים".

המפרק אף הטיח ביקורת על התנהלות קובי בפלישה למגדלי YOO: "התנהלותו זו של החייב הנה בבחינת הוספת חטא על פשע. דווקא בנסיבותיו הקשות והחמורות של תיק זה, מצופה היה מהחייב לשתף פעולה עם כונסי הנכסים בפעולות המימוש ולכל הפחות להימנע מעשיית דין עצמי תוך התעלמות מהחלטותיו של בית המשפט הנכבד".

נזכיר כי פרשת אדמה החלה לפני למעלה מארבעה חודשים, אז העלו לקוחות של החברה טענות קשות כנגד בעל השליטה בחברה, אורן קובי, ובמהרה הוגשו בקשות פירוק נגד החברה לבית המשפט המחוזי בתל-אביב. לבסוף בית המשפט קבע צו כינוס לנכסיו של אורן קובי ופירוק קבוצת החברות בבעלותו. כמו כן, אורן קובי שהה במעצר ולאחר מכן שוחרר למעצר בית שהסתיים בתחילת החודש וזאת לאור החשד שעשה שימוש בכספי הלקוחות בהיקף של למעלה מ-20 מיליון שקל. 

פרשת אדמה - כל הכתבות 

תגובות לכתבה(8):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 7.
  אם פלש מדוע השופטים חלשלושים?
  YL 25/09/2016 18:42
  הגב לתגובה זו
  0 0
  כמה שחסר לנו כלומר לכל עם ישראל זה שופטים נחרצים בעלי דעה מוצקה ש פועלים ללא היסוס ו**** הכי חשוב נאשם המפר הוראת כבוד בית המשפט אנו מצפים ש כבוד השופט יתן **בראש* הרי השופט במו ידיו ומעשיו נותן דוגמה לאזרח אל תשמור חוק
  סגור
 • 6.
  אם הוא פלש, למה לא משטרה? למה הוא צריך להשיב? (ל"ת)
  לא הבנתי 25/09/2016 12:38
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 5.
  הפושע הזה מצפצף על כולם וגם על החוק! (ל"ת)
  רמי 25/09/2016 10:39
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 4.
  כנסו !
  אחת שיודעת 25/09/2016 10:39
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מה עם רו"ח ( שטינמץ עמינח ושות) שלו שידעו על מעלליו והציגו דוחות על פי דרישותיו ! העיקר שחקרו את קובי שטינמץ ! אז מה ? יצא מזה נקי כמו כביסה לבנה ביום שישי. מה מבינים במשטרה ? מדוע לישכת רוח או מועצת רוח לא חקרו את קובי וחבריו הנוכלים..
  סגור
 • השתגעת?! הוא הבעל של הרקפת ההיא מבנק לאומי (ל"ת)
  למה שיגעו בהם? 25/09/2016 12:56
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 3.
  אותו DNA
  ע.א 25/09/2016 10:26
  הגב לתגובה זו
  1 0
  העתק של ענבל אור במעשיו ובהתנהגותו . למעשיה זו יש שתי גרסאות הנשית והגברית .
  סגור
 • 2.
  איזה הפקרות
  יוסי 25/09/2016 09:48
  הגב לתגובה זו
  1 0
  קובי היה צריך להיות בכלא כבר מהיום הראשון ולהיות מורשה לצאת אך ורק לדיונים המשפטיים. רק במדינה שלנו הפושע הנלוז עוד מסתובב במזראטי. לא נורא מחכה לגנב הזה "הליקופטר" בכלא שהוא לא ישכח...
  סגור
 • 1.
  נוכל
  אהרון 25/09/2016 09:09
  הגב לתגובה זו
  3 0
  נוכל בריון רמאי שקרן מקומו בבית סהר
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות