דלתא גליל רוכשת את חברת ההלבשה התחתונה Bogart תמורת דולר אחד

תשלם סכום סמלי על רקע מצבה הפיננסי של יצרנית החזיות ובגדי הים מהונג-קונג, אשר כולל חוב של 105 מיליון דולר. מחזור המכירות של Bogart הסתכם בכ-230 מיליון דולר בשנת 2018
 | 
דלתא. "זה לא פיג'מה", צילום מסך
חברת דלתא -0.77% דלתא 9,234 -0.77% דלתא בסיס:9,306 פתיחה:9,400 גבוה:9,400 נמוך:9,222 תמורה:8,938,963 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: היצרנית הבינלאומית ומשווקת של מוצרי הלבשה תחתונה, הודיעה היום (ב') על חתימת הסכם לרכישת קבוצת Bogart מהונג קונג, תמורת דולר אחד. דלתא תשלם סכום סמלי על רקע מצבה הפיננסי של יצרנית החזיות ובגדי הים מהונג-קונג, אשר כולל חוב של 105 מיליון דולר, בתוספת תשלום מותנה יעדים.
דלתא מעריכה שלרכישה צפויה השפעה חיובית שולית על תוצאותיה במחצית השנייה של 2019 ותתרום לרווחיותה בשנת 2020. החברה מעריכה שהעסקה תושלם בתחילת הרבעון השלישי של 2019.
בתמורה למניות הקבוצה הנרכשת, תשלם דלתא כ-1 דולר, על רקע מצבה הפיננסי של הקבוצה. התחייבויותיה הפיננסיות של הקבוצה מוערכות, נכון למועד ההשלמה של העסקה, לאחר הסדר אליו הגיעה החברה עם הבנקים המממנים של הקבוצה בהונג-קונג, בכ-105 מיליון דולר, מתוכם, כ-26 מיליון דולר הן הלוואות שנתנה דלתא לקבוצה.
תשלום מותנה יעדים עד שנת 2024
בהתאם לדיווח, תשלם דלתא גם תשלום מותנה בהשגת יעד EBITDA שנתי של 20 מיליון דולר לפחות. במקרה זה התשלום הנוסף יהיה של 20%-10% משווי Bogart אשר יחושב לפי מכפיל 6 על ה-EBITDA השנתי של הקבוצה, בניכוי החוב הפיננסי נטו.
עד להשלמת העסקה, בכוונת דלתא להזרים ל-Bogart  עד 50 מיליון דולר נוספים, כאשר חלק מסכום זה יועבר לפני מועד ההשלמה, לצורך מימון פעילותה השוטפת של הקבוצה. החברה תממן את העסקה באמצעות מקורותיה העצמיים הכוללים מזומנים ושווי מזומנים ומסגרות אשראי קיימות העומדים לרשותה. בעתיד הקרוב, מתכוונת החברה לפעול לקבלת מימון בנקאי לקבוצת Bogart כנגד נכסי הקבוצה.
יצרנית חזיות ובגדי ים מהונג-קונג
Bogart, הממוקמת בהונג-קונג, היא יצרנית וורטיקלית העוסקת בעיצוב, פיתוח ושיווק של מוצרי הלבשה תחתונה, ובעיקר חזיות ובגדי ים, עבור מותגים פרטיים של לקוחות בפלח שוק עליון בארה"ב ובאירופה. מחזור המכירות של החברה הסתכם בכ-230 מיליון דולר בשנת 2018 לעומת כ-232 מיליון דולר בשנת 2017. ה-EBITDA המתואם הסתכם בכ-12.2 מיליון דולר בשנת 2018, לעומת כ-20.6 מיליון דולר בשנת 2017.
Bogart היא שותפה אסטרטגית של כמה ממותגי האופנה הגדולים בעולם בהם, Jockey
 Victoria’s Secret ,Tommy Hilfiger ,Adore Me ,Vanity Fair ,Lane Bryant ועוד. בנוסף לרכישה של קבוצת Bogart, דלתא רוכשת גם את חברות הבת שלה: Brunet
שהינה יצרנית תחרה מובילה ו-B&B שהינה יצרנית פדים מובילה.

אייזק דבח, הבעלים והמנכ"ל של דלתא אמר הבוקר: "אנו שמחים מאוד לצרף את קבוצת Bogart לפורטפוליו החזק שלנו בתחום ההלבשה התחתונה שכן הרחבת הנוכחות בקטגורית החזיות הייתה מטרה ארוכת טווח. זו הזדמנות אסטרטגית ייחודית, בה אני מזהה פוטנציאל אדיר לדלתא למנף את הבסיס הצרכני החזק של קבוצת Bogart ואת שותפיה הבולטים באופן שיתרום להגדלת המכירות וחיזוק היחידות העסקיות להן אין נוכחות בקטגורית החזיות".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה