וונטייז מזנקת 60% ברקע לעסקה עם אולפני Desilu

בעלי השליטה חתמו על הסכם למכירת 3.5 מיליון ממניות בעלי השליטה, כולל אופציה לרכישת השליטה המלאה בה
|
וונטייז, צילום: וונטייז
חברת אספקת שירותי התוכן  וונטייז 0% וונטייז 18 0% וונטייז בסיס:18 פתיחה:0 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא:  דיווחה היום (ד') כי בעלי השליטה חתמו על הסכם לפיו אולפן הסרטים האמריקאי Desilu Studios שמרכז פעילותו בלוס אנג׳לס, קליפורניה יצטרף לקבוצת השליטה בחברה כולל אופציה לרכישת השליטה המלאה בה, על יד רכישת מניותיהם של בעלי השליטה. מניית החברה מזנקת כעת בבורסה בכ-60%.
על פי הדיווח, רכישת מניות בעלי השליטה תתבצע בשני שלבים. בשלב הראשון, תירכשנה 3.5 מיליון מניות תמורת 4.9 שקל למניה (1.41 דולר למניה), המשקף לחברה שווי של כ-174 מיליון שקל (כ-50 מיליון דולר), פרמיה של כ-140% ביחס לשווי השוק הנוכחי של החברה, אשר עומד כעת על כ-70 מיליון שקל.
בשלב השני, רכישת 15.5 מיליון מניות של בעלי השליטה תתקיים אם בתוך 12 חודשים ממועד חתימת ההסכם המחייב יחול אחד מהאירועים הבאים: רישום למסחר של מניות הרוכשת או עסקת מיזוג או רכישה של הרוכשת, או גיוס מהותי שתבצע הרוכשת או מכירת מניותיה בבורסה.
בתמורה למניות יקבלו בעלי השליטה בחברה  נועם יוספידס (29%), אורן לוי ודין סלומון  מניות של החברה הרוכשת. כמות מניות הרוכשת שתוקצינה לבעלי השליטה תחושב לפי מחיר של 1.41 דולר למניה, במכפלת מספר המניות שיחזיקו בעלי השליטה באותה עת  ולפי שוויה המוסכם של החברה הרוכשת, אשר יהיה הנמוך מבין שוויה של הרוכשת בעת  או 2 מיליארד דולר ארה"ב.
הודעת החברה היום מגיעה בהמשך להודעתה מתחילת החודש אודות חתימת מזכר עקרונות עם אולפן הסרטים האמריקאי.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות